GoogleTelefonyUrządzeniaSmartfony Google Pixel 3 i 3 XL „Lite” pojawią się na wiosnę 2019 roku

Maciej Kulesa28 grudnia 20184 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/google-pixel-3-koncept.jpg

Smartfony Google Pixel 3 i 3 XL "Lite" pojawią się na wiosnę 2019 roku.

Powyższa grafika może przedstawiać smartfony Google Pixel 3 Lite i Google Pixel 3XL Lite. Takie informacje pojawiły się na początku grudnia na blogu 91mobiles.com. Wczoraj jednak na stronie Android Police podano bardziej szczegółowe wiadomości na temat najnowszych smartfonów Google.

Dowiedzieliśmy się, że premiera zaplanowana jest na wczesną wiosnę przyszłego roku. Są jednak smutne informacje, przynajmniej dla osób, które liczyły na pojawienie się wersji Lite w Polsce. Otóż, na początku musicie zapomnieć o takiej decyzji ze strony Google, bo gigant postanowił wejść we współpracę z firmą Verizon. Jest to dziwna decyzja Google, ale na pewno nie pierwsza i nie ostatnia.

Na temat Google Pixel Lite nie wiemy jeszcze wszystkiego. Pewne źródła donoszą, że będą wyposażone w procesor Snapdragon 670 lub 710, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci masowej, gniazdo słuchawkowe i główny aparat 12 MP. Mniejszy telefon będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala, a większy wariant XL będzie wyposażony 6 calowy ekran.

Możemy domyślać się tylko jakie ceny zaplanowało Google. Jednak, znając historię i ostatni ich smartfon ze średnie półki (Nexus 5X), możemy obstawiać, że chodzi tutaj o okolice 400 dolarów. Czy będzie to odpowiednia wartość? To już ocenią mieszkańcy USA. Ja miałbym pewne wątpliwości. A Wy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.