NewsSofa Chesterfield to perełka dla każdego wnętrza

Paweł28 września 20219 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/sofa-chesterfield.jpg

Sofy Chesterfield na dobre zagościły w salonach. Doskonale czują się we wnętrzach glamour podkreślając ich dystyngowany, elegancki i pełen przepychu charakter, ale także w stylistyce minimalistycznej, gdzie stają się niejako perełką i nadają charakteru pomieszczeniu, w którym się znajdują.

Nie gardzą nimi także miłośnicy nowoczesnych, a nawet loftowych aranżacji, bo wystarczy model odpowiednio zmodyfikować, by salon czy gabinet zachwycał nietypowym dopełnieniem.

Charakterystyka sofy chesterfield

Stylistyka mebli typu Chesterfield wywodzi się z Anglii, ale w Polsce na dobre rozpoczęto produkcję tego rodzaju mebli. To u nas powstają nie tylko klasyczne modele, ale zmodyfikowane o dodatkowe funkcje.

Do wyboru są setki wzorów, kolorów i kształtów. Szeroka gama tkanin, którymi mogą być wykończone sofy, z całą pewnością urozmaici naszą aranżację. Klasyczne wzory oparte o charakterystyczne pikowania i wygodne podłokietniki, mogą być wzbogacane ekskluzywnymi dodatkami takimi jak kryształy Swarovskiego i ozdobne guziki.

Wygląd mebla można także podkreślić stosując podwójne pikowanie. Wybierać możemy między modelami z wysokimi, niskim oparciem i szerokim lub węższym siedziskiem. Od nas też zależy czy nasza sofa będzie posiadać nogi niskie czy wysokie.

Sofa chesterfield: klasyka połączona z użytecznością

Klasyczne modele były meblami przeznaczonymi głównie do siedzenia. Współcześnie mogą być wyposażone w tzw. funkcję spania. Co doskonale sprawdzi się podczas wizyty gości lub rodzinnych seansów telewizyjnych. Mamy wówczas możliwość rozłożenia sofy i zwiększenia jej powierzchni.

Część z sof chesterfield jest wyposażona w sprężyny bonellowe, które podnoszą komfort korzystania. Dodatkowo niektóre modele posiadają także pojemniki na pościel i koce. Dzięki temu sofa stanowi nie tylko dekorację, ale praktyczny, wygodny mebel. Do wyboru są sofy dwu, trzy a nawet czteroosobowe. Ale do nas należy decyzja jaka ma być ostateczna wielkość mebla.

Wysoka jakość sof chesterfield z dbałością o szczegóły

Sofy Chesterfield Ideal Meble to nie tylko styl, ale przede wszystkim wysoka jakość. Każdy mebel jest realizowany na zamówienie Klienta z zachowaniem najwyższej staranności i w oparciu o sugestie i wymagania zamawiającego. Do wyboru mamy 300 wzorów oraz 700 skór i materiałów o wysokiej jakości. Klient decyduje o kształcie, wielkości i wykończeniu. Mebel to efekt pomysłowości zlecającego i rzemieślniczego kunsztu producenta.

Sofa chesterfield to niewątpliwie klasa i styl sam w sobie. A bogactwo możliwości sprawia, że nasz model może stać się unikatem, którego nie spotkamy w żadnym innym salonie czy gabinecie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}