AplikacjeNewsSzukasz salonu urody? Jeszcze „MOMENT” i się znajdzie!

Paweł11 września 20209 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/salon-urody.jpg

Poszukiwania dobrego salonu urody to droga przez mękę. Nawet, jeśli znajdziemy odpowiedni podmiot, to i tak termin wizyty będzie najprawdopodobniej bardzo odległy. Pomóc w tym może specjalna aplikacja do umawiania wizyt w salonach urody, która jest w całości zintegrowana z domeną Moment.pl. Oto krótka recenzja tego internetowego narzędzia.

Już za Moment, czyli narzędzie od strony praktycznej

Samo uruchomienie opisywanej aplikacji nie jest problemem, co – w pewnym sensie – jest już swoistą niespodzianką. Trzeba przyznać, że wiele analogicznych narzędzi korzystających z Big Data już na wstępnym etapie „rozruchu” zawiesza się lub wykazuje problemy z pobraniem danych. Tu jest zupełnie inaczej. Moment.pl to aplikacja do umawiania wizyt w salonach urody, która przede wszystkim działa płynnie i jednocześnie nie obciąża zasobów sprzętu mobilnego.

Poza tym trzeba przyznać, że brand Moment.pl dołożył wszelkich starań, by wspomniane narzędzie wyglądało pięknie, było funkcjonalne i wyróżniało się przyjaznym interfejsem użytkownika. Bądźmy szczerzy – nie jest to codzienność.

Potencjał aplikacji – co warto wiedzieć o jej możliwościach?

Zespół Moment.pl zadbał o to, by jego narzędzie spełniało wszystkie oczekiwania swoich użytkowników. Dlatego – oprócz wygodnego interfejsu – zaimplementowało w nim szereg funkcji, z których skorzystać może każdy miłośnik salonów urody.

1. Program obsługuje dostęp do setek a nawet tysięcy salonów urody w całej Polsce. Co więcej – lista ta stale się wydłuża, dzięki czemu coraz większa grupa posiadaczy urządzeń mobilnych, będzie mogła w praktyczny sposób wykorzystać potencjał aplikacji.

2. Gwarancja, to podstawowe pojęcie, któremu – jak widać – hołdują twórcy tego programu. Tutaj jest ona rozumiana poprzez zagwarantowanie użytkownikom 100% wiarygodności opinii. Mówiąc prościej – oceny poszczególnych podmiotów nie są tworzone przez boty, lecz przez prawdziwych userów.

3. Z poziomu aplikacji można dokonać szybkiej rezerwacji online. Jest to możliwe dzięki wygodnej funkcji kalendarza, który służy jako wirtualny terminarz umawianych spotkań.

To oczywiście nie wszystko. W aplikacji można skorzystać również z:

– powiadomień SMS dotyczących umówionej wizyty,
– rozbudowanej wyszukiwarki salonów, która funkcjonuje w oparciu o szereg funkcjonalnych filtrów,
– możliwości wyznaczania trasy (kompatybilność z Google Maps),
– rezerwacji wizyty u konkretnego pracownika salonu.

Narzędzie pozwala umówić wizytę w salonie kosmetycznym, u fryzjera, dietetyka, fizjoterapeuty, w salonie SPA i masażu, a także – w salonach manicure, pedicure i w gabinetach medycyny naturalnej.

Platformy sprzętowe – co warto wiedzieć?

Moment.pl to zaawansowana aplikacja do umawiania wizyt w salonach urody, której działanie nie ogranicza się wyłącznie do systemu Android. Narzędzie Moment.pl jest też dostępne w wersji dla iOS.

Oznacza to, że z aplikacji mogą skorzystać również posiadacze urządzeń sygnowanych logiem Apple. Osoby użytkujące narzędzie Moment.pl dla systemu iOS, mogą skorzystać z dokładnie tej samej puli funkcji i udogodnień.

Podsumowanie

Dzięki Moment.pl można w łatwy i wygodny sposób zarezerwować wizytę w wybranym salonie urody. Co więcej, proces rezerwacji przebiega niezwykle sprawnie i nie wymaga uiszczania jakichkolwiek opłat przez jego użytkownika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}