AplikacjeMecz Polska – Czarnogóra za darmo na smartfonie z Androidem.

Maciej Kulesa8 października 201710 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/08/sport-online-e1503051897775.jpg

Za kilka godzin rozpocznie się mecz Polska – Czarnogóra i to jest dobry moment, by przypomnieć o usłudze WP Pilot. Pisałem o tej telewizji internetowej przy okazji promocji na najwyższy pakiet, ale to już melodia przeszłości niestety. To nie zmienia faktu, że firma przygotowuje w tym miesiącu kilka ciekawych nowości, ale jeszcze lepsze jest to, że mecz eliminacyjny można zobaczyć w niej zupełnie za darmo.

WP Pilot oferuje darmowy pakiet, w którym znajduje się kanał Polsat. Niestety, nie jest w jakości HD i wielu osobom może trochę przeszkadzać w momencie odtwarzania na telewizorze. Mi jednak zastępuje ona klasyczną naziemną telewizję i z WP Pilot korzystam na przystawce Xiaomi Mi Box 4K. W przypadku darmowego pakietu, jakość jest dobra, ale nie najlepsza. W momencie przejścia na jakąkolwiek płatną wersję, jakość ta jest zdecydowanie lepsza.

W wersji bezpłatnej serwis oferuje dostęp do 31 stacji TV, w wersji płatnej dostępnych jest ich ponad 80.
Aplikacja WP Pilot  jest bezpłatna i pozwala oglądać telewizję na smartfonie, a jedno konto użytkownika na destkopie i w mobile’u umożliwia swobodne poruszanie się między urządzeniami.

W aplikacji brakuje mi kanału Polsat Sport, na którym studio zaczyna się już o 15:00. Dziennikarze i goście będą wspominać wszystkie mecze eliminacyjne. Zapowiada się ciekawie, ale niestety nie zobaczycie tego na WP Pilot, przynajmniej jeszcze nie teraz, bo w przyszłości może się to zmienić, przynajmniej ja na to liczę.

WP Pilot czekają zmiany.

Ostatnio zgłosiłem się do osób odpowiedzialnych za tę aplikację na Androida, bo boli mnie uboga wersja na Android TV. Nie ma tam opcji wylogowania się użytkownika, EPG, momentami jest cięcie obrazu i brakuje pewnych kanałów. Wczoraj otrzymałem odpowiedź i czekam z niecierpliwością na zmiany, które dotkną aplikację. Wrócę jednak do jakości obrazu, a raczej zrywania sygnału. Występuje to na kanale TVN i Comedy Central, i wygląda to tak, jakby źródło sygnału miało źle ustawioną antenę. Efekt jak w słabszym sygnale satelitarnym lub TV naziemnej. Podobno pracują nad tym problemem i jestem w stanie w to uwierzyć, bo wczoraj było już lepiej.

Nad czym jeszcze pracują programiści?

  • odtwarzanie w tle dla użytkowników premium dla Android (ta funkcjonalność jest już praktycznie gotowa i pojawi się naprawdę w najbliższym czasie),
  • integracja z dużym serwisem,
  • EPG na Android TV – tak, to musi koniecznie pojawić się na tej platformie. Prace nad tym już trwają.

Pierwsze dwie zmiany mają pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Niestety, ale nie udało mi się „wyciągnąć” informacji o jaki duży serwis chodzi. Mam nadzieję, że przywitamy ciekawe kanały, typu Eleven Sports. Nie obraziłbym się, gdyby w ofercie pojawiły się kanały informacyjne lub dodatkowe, ciekawe treści.

Co oprócz wymienionych kanałów można oglądać w aplikacji i na stronie WP Pilot?

TV WP HD,TVP1 HD, TVP2 HD, Polsat, TV4, Puls TV, TVP Warszawa, 8TV HD, Fokus TV HD, Nowa TV HD, Paramount Channel, Comedy Central, Comedy Central Family, MTV Polska, VH1, AXN, AXN Spin, AHN White, AXN Black, AXN HD, Sundance, Filmbox, Filmbox Arthouse, Filmbox Premium, Filmbox Action, Filmbox Extra, Filmbox Family, Filmbox HD, BBC Earth, BBC Brit, BBC HD, BBC Lifestyle, FashionTV food Network, Wellbeing, Viasat Nature, Viasat History, Viasat Explore, Travel Docubox, Adventure, BBC Cbeebies, DuckTV, Da Vinci Learning, English Club, Polo TV, ESKA TV HD, Vox Music TV, HipHop, 4FunTV, 4Fun Hits, 4Fun Dance Stars, Brava HD, DJazzTV, Fightklub, Sportklub,, Fightbox, Fightbox HD, Moto Wizja, TV Republika HD, France24 FR, France24 ANG, Welife, Active Family, LoveTV, TVS, TVR, TV Trwam, Opoka.tv, ETV, EZO TV, Twoja TV, Power TV, Nuta TV, Kids i inne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}