TelefonyUrządzeniaSmartfon z ekranem 5.7″ 18:9 i pamięcią 3GB RAM już za 432 złotych!

Dawno nie było wpisu o kodach rabatowych i promocjach. Czas to nadrobić i na początek donoszę o ciekawej promocji na smartfona Cubot X18, którego można zakupić w cenie 432,30 złotych w sklepie Cafago. Smartfon w niebieskim kolorze dostępny jest w promocji bez konieczności korzystania z kodów rabatowych. Natomiast, jeśli ktoś chciałby nabyć model w kolorze złotym, to normalna cena wynosi prawie 579 złotych, ale mam na to sposób. Poniżej kod rabatowy, który obniża do tej...
Maciej Kulesa10 października 20178 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/Cubot-X18-Smartphone.jpg

Dawno nie było wpisu o kodach rabatowych i promocjach. Czas to nadrobić i na początek donoszę o ciekawej promocji na smartfona Cubot X18, którego można zakupić w cenie 432,30 złotych w sklepie Cafago. Smartfon w niebieskim kolorze dostępny jest w promocji bez konieczności korzystania z kodów rabatowych. Natomiast, jeśli ktoś chciałby nabyć model w kolorze złotym, to normalna cena wynosi prawie 579 złotych, ale mam na to sposób. Poniżej kod rabatowy, który obniża do tej samej kwoty, co w przypadku koloru niebieskiego.

Oprócz tego, możecie jeszcze kupić jeden telefon, którego promocja kończy się 20 października. Jego obudowa również nawiązuje do smartfonów Samsunga, o czym pisałem w tym wpisie.

CUBOT X18 charakteryzuje się przede wszystkim popularnym ostatnio ekranem, który posiada proporcje 18:9. Od jakiegoś czasu już wiemy, że w najbliższym czasie producenci będą szli tą drogą. Nie inaczej jest w przypadku chińskich smartfonów. Nie liczcie jednak na cienkie ramki, które można zobaczyć na zdjęciach i w smartfonach Samsunga. Wystarczy włączyć sobie filmik prezentujący ten model, by zobaczyć, że ramki są troszkę większe. To nie zmienia faktu, że smartfon i tak prezentuje się dobrze, jeśli spojrzymy na cenę.

Oprócz tego, w środku znajduje się procesor MTK6737T Quadcore 1.5GHz, 3GB pamięci RAM i 32GB pamięci ROM. Procesor nie należy do najmocniejszych, dlatego nie polecam tego sprzętu osobom, które są nastawione na gry. Na plus trzeba zaliczyć obsługę popularnego u nas pasma LTE B20 (FDD800). Nie jest to standard w chińskich smartfonach, ale o tym już wiecie.

Do zalet dodaję jeszcze baterię o pojemności 3200 mAh i etui w zestawie. Na minus, ale to w ciemno w każdym chińskim smartfonie, mógłbym zaliczyć aparat. Chociaż, tutaj producent, zamiast popularnego aparatu o rozdzielczości 13MP, zdecydował się na 16MP. Oczywiście chodzi o tylny aparat, który bazuje na rozwiązaniach Sony. Przedni jest kupiony od Samsunga i ma rozdzielczość 13MP. Na tylnej obudowie znajduje się jeszcze czytnik linii papilarnych, ale to już powoli jest standard.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}