NewsTelefonyUrządzeniaXiaomi Blackshark – smartfon dla graczy. Zapamiętajcie to logo!

Specyfikacja Xiaomi Blackshark: 8GB RAM, 256 GB pamięci ROM, Snapdragon 845 z Andreno 630 wyświetlacz 2160x1080px, 18:9 Android 8.0 Tak na papierze prezentuje się najnowszy smartfon Xiaomi. Smartfon dla graczy. Nie wiadomo kiedy zadebiutuje, ale wiemy już jak wygląda. Wiemy też jaki wynik osiągnął w benchmarku. Daje mu to wysokie miejsce, bo Xiaomi Blackshark znalazł się w TOP 5 smartfonów. Xiaomi Blackshark będzie konkurował z Razer Phone. Na pewno nie bezpośrednio, bo każdy z producentów może zaoferować coś oryginalnego....
Maciej Kulesa5 kwietnia 20184 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/xiaomi_black_shark-800x445.jpg
  • Specyfikacja Xiaomi Blackshark:
  • 8GB RAM,
  • 256 GB pamięci ROM,
  • Snapdragon 845 z Andreno 630
  • wyświetlacz 2160x1080px, 18:9
  • Android 8.0

Tak na papierze prezentuje się najnowszy smartfon Xiaomi. Smartfon dla graczy. Nie wiadomo kiedy zadebiutuje, ale wiemy już jak wygląda.

Wiemy też jaki wynik osiągnął w benchmarku. Daje mu to wysokie miejsce, bo Xiaomi Blackshark znalazł się w TOP 5 smartfonów.

Xiaomi Blackshark będzie konkurował z Razer Phone. Na pewno nie bezpośrednio, bo każdy z producentów może zaoferować coś oryginalnego. Jednak nie unikniemy porównań tych dwóch modeli. Smartfony są skierowane do graczy i to oni zweryfikują, który lepiej przyjmie się na rynku. Może się okazać, że podzielą los smartfona Sony Xperia Play i starej Nokii N-Gage. Jednak wydaję mi się, że rynek dojrzał już na tyle, by mógł na nim zaistnieć chociaż jeden smartfon gamingowy. Zaistnieć na dłuższy czas.

Telefon będzie również wyposażony w aplikację Shark Space. Będzie to konkurencja dla Game Center na iOS i Play Games na Androida.

Może się okazać, że smartfon będzie nosił inną nazwę. Black Shark Technologies to nowo utworzona firma produkująca smartfony, finansowana przez Xiaomi, która wkrótce ogłosi smartfon do gier.

Xiaomi Blackshark – smartfon dla graczy. Zapamiętajcie to logo!

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}