Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Prosta ankieta. Ile zapłaciliście za swojego obecnego smartfona?

Android i świat mobilny. Nowe Forum Fandroid.com.pl

Jestem ciekawy, jaką kwotę przeznaczacie na nowe telefony. Przed erą smartfonów ciężko było myśleć o słuchawce, która kosztuje w okolicach 1500 złotych. Po pierwsze, nie miały one takich możliwości, by myśleć o wydaniu takiej kwoty. Po drugie, większość z nas nie wyobrażała sobie, że może przeznaczyć taką ilość pieniędzy na telefon.

Czasy się zmieniły i smartfony oferują co raz więcej. To jest jeden z powodów, dlaczego jesteśmy skłonni zapłacić większą kwotę. Powoli zastępują komputery, tablety, aparaty i służą nam na każdym kroku. Takimi argumentami można usprawiedliwiać nawet droższy zakup.

Ile zapłaciliście za swojego obecnego smartfona?

View Results

Loading ... Loading ...

Jeśli macie ochotę, do czego Was szczerze namawiam, napiszcie w komentarzach jaki model wybraliście. Dlaczego zdecydowaliście się na dany model smartfona?

 • Marta Burdon

  Samsung A5 2017, czemu go wybrałam? Chyba mi się po prostu podobał, szukałam czegoś z dobrym aparatem oraz z większą pamięcią.

  • Aparat to podstawa. Sam jeszcze nie znalazłem swego ideału.

 • TomekM

  Teraz Xiaomi redmi Note 3 pro. Wcześniej same flagowce Samsunga i LG miałem. Ale jakoś tak się zmusilem z czystej ciekawości na RN3P i jestem w szoku że tel za takie pieniądze daje tyle możliwości, oprócz fotek (bo te za rewelacyjne nie wychodzą) ale stosunek ceny do jakości/możliwości/podzespołów rewelacyjny :-)

 • Łukasz kropkacompl

  Obecnie mam HTC M7 – kupiony za 1600zł swego czasu jeden z lepszych ,ale w czwartek planuję wydać troszkę więcej na Oneplus 5 podobno zabójca flagowców a o połowę tańszy.

 • Przemysław Łazarski

  Zuk z2 dobry procesor

 • Sten69

  Od 2 lat nam Samsung Note 4 i nigdy bym nie zamienił na inny smartfon. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Aktualizacje prawie co miesiąc. Dałem za niego 2.5 tyś. Ale warto było, przede wszytkim jakość i jescze raz jakość. Polecam nawet jakbym miał najnowszy z średniej półki wolał bym wybrać używany z wysokiej półki. Poleca. I pozdrawiam

 • Persik

  Ja od roku używam Acera Z530. Wystarcza mi do przegladania poczty, oglądania śmiesznych kotków i do podstawowych czynności jakie wykonuje się na smartfonie.
  Kupiłam go w hipermarkecie na szybko za 300 zł ale nie był to zakup do końca nie przemyślany. Wcześniej przez trzy lata służył mi Acer E2 i świetnie się spisywał, robi to do tej pory tylko w rękach syna.
  Nigdy nie miałam problemów z niczym a na dodatek działa płynnie i jestem z niego bardzo zadowolona.