Zapomnijcie o Android Nougat dla Xiaomi Mi Box 4K. Zamiast tego od razu pojawi się Android Oreo.

Zapomnijcie o Android Nougat dla Xiaomi Mi Box 4K. Zamiast tego od razu pojawi się Android Oreo.

Piekło zamarzło. Xiaomi testuje Android Oreo na przystawkach Mi Box 4K. Czy to jest powtórka z rozrywki? Już wcześniej użytkownicy dostali w swoje ręce Android 7.0 Nougat, ale ostatecznie nigdy nie trafił do szerszego grona. Czy teraz będzie inaczej?

Android 8.0 Oreo dla Xiaomi Mi Box 4K został udostępniony grupie użytkowników. Podzielono się tym w serwisie Reddit. Jednak tym razem nie mamy do czynienia z wersją beta, przynajmniej nic na to nie wskazuje. Prawdopodobnie Xiaomi chce od razu przeskoczyć z Androida 6.0 na najnowszą wersję systemu. Pominięcie wersji Nougat miałoby sens, bo na ten moment dla większości liczy się najnowszy Android. Byłoby to wielkie zaskoczenie, bo chyba każdy spisał już na straty aktualizację. Nie ukrywam, ja również pogodziłem się z tym i nie myślałem, że Xiaomi Mi Box otrzyma aktualizację Androida, tym bardziej do wersji 8.0 Oreo.

To cię zainteresuje:

Jest to dobry moment, bo Google planuje wprowadzenie swojego nowego urządzenia z Android TV. Taka aktualizacja pozwoli utrzymać sprzedaż Xiaomi Mi Box 4K na podobnym poziomie. W najbliższym czasie zobaczymy nową wersję Android TV, ale tutaj już jestem pewny, że użytkownicy nie trzymają jej na swoich przystawkach. Jestem tylko ciekawy, co gigant zaprezentuje na konferencji Google I/O 2018.Mam nadzieję, że w najbliższym czasie otrzymam możliwość aktualizacji Xiaomi Mi Box 4K do Androida Oreo. Mam nadzieję, że nowa wersja tchnie trochę życia w tę przystawkę. Oczywiście, jest ona używalna, ma wiele zalet, ale liczę na nowe funkcje, których trochę brakuje w tym urządzeniu. Przede wszystkim chodzi mi o opcję PiP, której trochę brakuje w obecnej odsłonie.

    1. Faktycznie, z tymi funkcjami wyszło trochę masło…
      Jednak „mam nadzieję” użyłem celowo, bo jak każdy użytkownik mi box cały czas łudzę się.
      Co do zwrotu o gimnazjaliście… To ma być obelga, bo nie wiem? Lubię takie wycieczki odnośnie wieku, wykształcenia, poziomu nauczania.. To takie fajne i nic nie wnoszące :)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *