NewsBezprzewodowa myszka MW-400 HAMA – czy warto kupić?

Paweł18 grudnia 20194 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/mysz-bezprzewodowa-mw-400.jpg

Bezprzewodowa myszka HAMA MW-400 to niewielkie urządzenie, które sprawdzi się z każdym rodzajem komputerów, ale polecane jest zwłaszcza użytkownikom notebooków. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by możliwie jak najlepiej pasować do dłoni i zapewniać jak największą ergonomię pracy.

Co wyróżnia myszki bezprzewodowe?

Myszki bezprzewodowe wyróżnia przede wszystkim wygoda użytkowania. Odbiornik USB myszy HAMA MW-400 działa do odległości ośmiu metrów, dzięki czemu komputer można obsługiwać w dowolnej pozycji i warunkach. Może być przenoszony wewnątrz obudowy myszki, co znacznie zwiększa wygodę transportu. Wszystkie myszki bezprzewodowe umożliwiają wygodną pracę w każdych warunkach i na każdej powierzchni.

Bezprzewodowa mysz HAMA MW-400

Bezprzewodowa myszka HAMA MW-400 wyposażona jest w sześć przycisków co znacznie ułatwia pracę i zwiększa możliwości nawigacji. Posiada nanoodbiornik do precyzyjnego sterowania wskaźnikiem. Czułość może być przełączana pomiędzy trzema pozycjami: 800, 1200 i 1600 dpi. Mysz wyposażona jest w system inteligentnego zarządzania energią, który ją wyłącza, kiedy nie jest używana przez dłuższy czas, co pozwala znacznie zredukować zużycie baterii. Mysz dostępna jest w trzech kolorach: czerwonym, czarnym i grafitowym.

Do jakich urządzeń pasuje myszka?

Mysz dedykowana jest przede wszystkim do notebooków wykorzystywanych przez osoby, którym jak najbardziej zależy na mobilności. Wyposażona jest w technologię Smart-Link, dzięki czemu można ją łatwo i szybko podłączyć do każdego typu urządzenia.

Więcej szczegółów: https://pl.hama.com/001826280000/hama-mysz-bezprzewodowa-mw-400-czerwona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}