NewsŁadowarka sieciowa Lightining HAMA do iPhona – urządzenie, które Ci się przyda!

Paweł18 grudnia 20195 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/lightining-hamal-ladowarka-sieciowa.png

Dzisiaj ładowarki stały się integralną częścią każdego urządzenia w naszym domu. Ładowarka jest nam potrzebna do telefonu, laptopa a także notebooka. Istotne jest więc to, aby ładowarka była dobrej jakości i posłużyła nam na długi okres. W tym artykule dowiesz się, czy warto zainwestować w ładowarkę Lightining firmy HAMA.

Ładowarka sieciowa Lightining HAMA – parametry

Urządzenie przeznaczone jest do szybkiego ładowania, a sam producent zapewnia, że urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane. Ponadto zneutralizowany proces ładowania pozwala oszczędzać akumulator, dzięki czemu przedłuża się jego trwałość.

Ładowarka sieciowa Lightining przeznaczona jest do iPhonów Apple. Maksymalna jej wydajność wyjściowa wynosi 12 W. Zakres napięcia wejściowego wynosi od 100 do 240 V. Dodatkowo ładowarkę można podłączyć na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem. Jeśli chodzi o natężenie prądu elektrycznego to wynosi ono maks. 2,4 A.
W sklepie internetowym HAMA można znaleźć taką ładowarkę w kolorze białym.

Do jakich urządzeń pasuje ładowarka sieciowa Lightining ?

Takim urządzeniem możesz ładować telefony marki Apple. Należą do nich m.in. iPhone Xs Max, iPhone 8, iPhone 6 Plus, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 5c i wiele innych. Długość kabla wynosi 1 m, więc masz możliwość swodobnego ładowania i korzystania z telefonu.

Czy warto zainwestować w ładowarkę Lightining?

Jeśli korzystasz z iPhone Apple, to jak najbardziej warto kupić tego typu ładowarkę. Cena jest stosunkowo niewielka, bo wynosi 79,90 zł, natomiast gwarancja tego urządzenia wynosi 2 lata o czym można przeczytać tutaj. Warto też mieć dodatkową, zapasową ładowarkę. Są przypadki, że ładowarkę można zgubić albo po prostu urządzenie może się zepsuć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}