NewsMysz bezprzewodowa HAMA MW-800 – innowacja wśród narzędzi do notebooka

Paweł18 grudnia 201916 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/mysz-bezprzewodowa-mw-800.jpg

Dedykowana do notebooków mysz bezprzewodowa laserowa MW-800 to prawdziwa innowacja wśród myszy przeznaczonych do tego rodzaju urządzeń. Urządzenie jest świetnie zaprojektowane nie tylko pod kątem wygody i ergonomii użytkowania, ale również wyglądu. Mysz HAMA MW-800 prezentuje się świetnie i może być doskonałym uzupełnieniem do eleganckiego notebooka.

Opis i właściwości myszki

Model HAMA MW-800 to doskonale zaprojektowana mysz komputerowa o niewielkich rozmiarach, ale świetnie dopasowanym do dłoni, ergonomicznym kształcie. Dzięki temu mysz jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym – nie męczy dłoni i nadgarstka nawet przy długim użytkowaniu. Urządzenie wyposażone jest w czujnik laserowy, dzięki czemu może być stosowane na prawie każdym rodzaju powierzchni. Odbiornik USB jest niewielki i może być transportowany w obudowie. Myszka charakteryzuje się dużą czułością, oraz bezgłośną pracą klawiszy. Jest to świetna propozycja dla profesjonalistów, dla których jakość myszy komputerowej to cecha istotna z powodów zawodowych.

Do jakich urządzeń mysz HAMA MW-800 polecana jest najbardziej?

Mysz doskonale sprawdzi się z kompaktowymi, lekkimi i łatwymi do przenoszenie notebookami. To świetne uzupełnienie podstawowego narzędzia pracy dla wszystkich tych, którzy wykonują swoją pracę przez komputer, ale jednocześnie potrzebują pozostawać możliwie maksymalnie mobilni przez większość czasu.

Dodatkowe opcje myszki

Myszka posiada szereg dodatkowych opcji, które znaczne ułatwiają zarówno pracę z wieloma rodzajami oprogramowania, jak i obsługę przeglądarek internetowych. Wyposażona jest w praktyczną czterodrożną rolkę, dzięki której możliwe jest przewijanie zarówno w pionie, jak i poziomie. Ciekawym rozwiązaniem są dodatkowe klawisze „wstecz” i „dalej”, które znacznie ułatwiają obsługę kart przeglądarki. Myszka wyposażona jest w oprogramowanie służące do zmiany konfiguracji klawiszy, dzięki czemu może być w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Mysz bezprzewodowa, czy przewodowa – co wybrać?

Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie ma swoje zalety. Mysz bezprzewodowa jest bardzo wygodna i może być używana w każdej odległości od komputera, a także dowolnie przenoszona, bez konieczności niewygodnego przepinania kabla. Z kolei myszy przewodowe nie potrzebują dodatkowego źródła zasilania. Wydaje się, że w przypadku rozwiązań, których jedną z zasadniczych cech jest maksymalna mobilność, jakimi są notebooki, zdecydowanie lepiej sprawdzają się myszy bezprzewodowe – https://pl.hama.com/001826690000/hama-mysz-bezprzew-laserowa-7-przyciskow-mw-800-czarna.

One comment

  • Ale mysza

    18 grudnia 2019 at 16:15

    Dobrze że nie podają jaki jest czas pracy na baterii, bo jeszcze bym kupił gdyby był satysfakcjonujący. ;)

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}