Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Black Friday – zbiór promocji [aktualizowane]

Zapraszamy do świeżo otwartego forum o systemie Android i nie tylko!

Na pewno trafiliście w sieci na strony, które opisują promocje dostępne w trakcie trwania Black Friday. Jednak większość z nich nie jest ułożona tematycznie albo jest sponsorowana. Poniżej znajdziecie aktualizowaną listę ciekawych promocji i jeśli masz coś do dodania, to pisz śmiało, a na pewno uwzględnię ofertę w zestawieniu.

Edukacja

Publio – 50% na wybrane tytułu, ale warto zajrzeć, bo jest ich naprawdę spora ilość.

Nexto – 50% taniej z kodem BLACK.

Sonia Draga – książki 50% taniej z kodem BLACK2016 (oprócz wyprzedaży).

Audioteka – tysiące audiobooków do 70% taniej.

Eduweb – 50% taniej na kursy DVD i 20% na kursy online. Moim zdaniem powinno być odwrotnie, ale to nie ja ustalam zasady.

The Wall Street Journal – jeden z moich ulubionych serwisów. Niestety, najcenniejsze teksty ukrywa za płatną ścianą. Na szczęście zrobili promocję, dzięki której za 1 dolara można wykupić dostęp na 3 miesiące! Dla mnie jest to najlepsza informacja w sieci. Szkoda, że wyborcza nie pomyślała o jakiejś akcji.

Kursy Wideo – z wykorzystaniem kodu 6YT6YAW7 otrzymacie 75% zniżki na kursy wideo!

Narzędzia

Brand24 – 50% taniej przez pierwsze 3 miesiące. To narzędzie, które powinni znać wszystkie osoby nawet raczkujące w temacie Social media. Jeśli jednak ominęła Cię informacja, nie wiem jakim cudem, czym jest Brand24, to odsyłam do starego tekstu. Uprzedzam jednak, że nie jest on najwyższych lotów i od tamtego czasu w tym narzędziu wiele się zmieniło. Tutaj znajdziesz tekst, o tym jak wykorzystać Brand24 w kryzysie marki.

AVG 50% taniej na produkty: AVG PC TuneUp, AVG Internet Security Unlimited i AVG Ultimate. Osobiście korzystam z wersji Ultimate. Opisywałem ją niedawno i powiem szczerze, że jestem zadowolony. Chociaż ja jestem świadomym użytkownikiem i bardziej zapobiegam niż naprawiam, ale po znajomych widzę, że przydałby im się taki program.

Gry i aplikacje

Sklep Google Play – gry i aplikacje 80% taniej, ale nie tylko. Lista tytułów w niższych cenach jest o wiele dłuższa. Warto przejrzeć sklep w poszukiwaniu innych pozycji, nie tylko tych, które zasugerowało Google. Najlepiej to zrobić patrząc na najbardziej popularne aplikacje w sklepie.

Loteria paragonowa – to nie jest żadna fajna gra, czy dobre narzędzie. Jest to bardzo słabej jakości aplikacja, ale może zainteresować osoby, które biorą udział w narodowej loterii paragonowej. Podaję ją tylko dlatego, że jest ona oficjalną aplikacją tej akcji. Działa strasznie, ale w szale zakupów może pomóc.

Qpony – moim zdaniem najlepsza aplikacja z kuponami i rabatami. Znajdziecie w niej większość promocji, które są dostępne w największych sieciach i centrach handlowych.

Spotify – 0,99$ za 3 miesiące (nowi użytkownicy).

cdp.pl – do 90% taniej na muzykę, gry i książki.

Konsola Playstation 4 – w promocji za 1149 złotych. W zestawie z grą Fifa 17.

Elektronika

Kamerki Xiaomi – tańsze kamerki sportowe w polskim sklepie Xiaomi.

GoRepair – 15% i 25% zniżki na naprawy. W dniach 25-28 listopada 2016 roku wszyscy klienci, którzy zlecą w GoRepair naprawę telefonu, tabletu lub laptopa, mogą liczyć na rabat. Wystarczy przy zgłoszeniu w polu „Dodatkowe informacje” podać kod BLACK-FRIDAY.

Media Markt – długo kazali na siebie czekać, bo wczoraj jeszcze nie było żadnej informacji o promocjach. Jednak dziś pojawiła się strona z oznaczonymi produktami.

Redcoon – tak samo jak w przypadku wyżej wymienionego sklepu, dopiero dziś pojawiła się promocja. Warto zwrócić uwagę na iPada Mini Retina z modemem.

Gearbest – sam skorzystałem z promocji i zakupiłem UMI Diamond, który dotrze do mnie przed świętami. Warto zwrócić uwagę na niektóre produkty, ale porównywać ceny z konkurencją. Mają przewagę nad Aliexpress, że jest to sklep, a nie zbiorowisko różnych sprzedawców. Moim zdaniem najlepszy kontakt przy zamówieniu.

Aliexpress – warto zwrócić uwagę, że niektóre smartfony i tablety można zamawiać z magazynów w Niemczech. Odchodzi wtedy opłata za VAT. Nie jest dużo tych produktów, ale pojawia się ich więcej. Wolę jednak kupować w Gearbest, bo jest pewniej, ale niektóre ceny w Aliexpress biją na głowę konkurencję. No i wspomniana wysyłka z krajów europejskich robi swoje.

Everbuying – konkurencja dla Gearbest i Aliexpress, ale nie tak duża jak Banggood. Warto jednak sprawdzać tam ceny, bo mają ciekawe promocje.

Orange – operator czasami ma ciekawe oferty, szczególnie w zakładce „najlepsze okazje”, co jest pozostałością po „szalonych dniach”. Podczas Black Friday będzie można zakupić abonament w jeszcze lepszych warunkach. Najciekawiej wypada Samsung Galaxy S6 Edge w abonamencie za 90 złotych. W nim jest 10GB internetu (20GB przez pierwsze 3 miesiące) i no limit do wszystkich. Opłaty na start to 199 złotych. Taniej tego smartfona chyba nie dostaniecie.

Allview – marka stworzyła dedykowaną stronę ze swoimi smartfonami w promocji. Wiele z nich mógłbym polecić, ale na pewno nie X3 Soul Lite, którego recenzję opublikuję niebawem.

Więcej w trakcie tworzenia…

Osobiście liczyłem jeszcze na jakąś promocję na abonament w Legimi, Netflix, Wyborczej i wielu innych miejscach. Może z czasem się pojawią, ale …