Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Cyberponiedziałek (Cybermonday) może być równie ciekawy co Czarny piątek (Black Friday).

Zapraszamy do świeżo otwartego forum o systemie Android i nie tylko!

Czarny piątek (Black friday) dobiega końca, ale sklepy nie chcą wcale zwalniać. Już jutro czeka nas porcja kolejnych promocji, bo organizowany jest Cyberponiedziałek. Tak, amerykanie lubią takie święta i wymyślili sobie, że w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia będą organizowali wyprzedaże. Taka tradycja trwa już od około dziesięciu lat, ale nie każdemu może być znana. Nie jest ona może tak popularna jak Czarny piątek, ale zniżki w sklepach są równie atrakcyjne.

Jednym ze sklepów, który organizuje promocję Cyber Monday jest www.everbuying.net. Nie będę umieszczał tutaj linków alifiacyjnych i przyznam się, że sklep poprosił mnie o umieszczenie takiej informacji. W zamian będę miał możliwość przetestowania wybranego smartfonu lub tabletu. Jeśli możecie, to kliknijcie w podany link i zapoznajcie się z ofertą. Być może jeszcze w tym roku zobaczycie wpis na temat kolejnego chińskiego produktu. Promocję znajdziecie pod tym linkiem: http://www.everbuying.net/m-promotion-active-186.htm

W sklepie znajdziecie wiele ciekawych cen, a niektóre smartfony i tablety są obniżone nawet o 55%. Oczywiście, część z cen była zawyżona, po to aby promocja okazała się bardziej ciekawa. Jednak duża ilość produktów naprawdę jest w ciekawej promocji i warto przyjrzeć się im bliżej. Jednym z ciekawszych urządzeń, które można zobaczyć w sklepie jest Onda V919. Tablet, który nie odstaje jakością od takich sprzętów jak najnowsze iPady od Apple. Oprócz tego, w promocji znajdziecie wspominane na blogu modele smartfonów, takiej jak: Ulefone, Bluboo, Meizu, Xiaomi, Elephone, Cubot i wiele innych.

letv 1s

Jeśli chodzi o smartfony, to ciekawie prezentuje się Letv 1s. Nie wiem dlaczego wcześniej nie wspominałem o tym modelu, bo nie jest on anonimowy wśród osób orientujących się w elektronice. Smartfon ten nie należy do najtańszych, przez co nie wpisuje się w ogólną wizję tanich chińskich urządzeń. Jednak z ceną przychodzą również parametry i jakość wykonania, która podobno nie odbiega od flagowców wielkich firm. Cena Letv 1s wynosi niecałe 193 dolary, ale w porównaniu z innymi modelami w chińskich sklepach może wydawać się wysoka.

Zapraszam jeszcze raz do odwiedzenia strony z promocją: http://www.everbuying.net/m-promotion-active-186.htm