Wpis sponsorowanyCzy warto kupić JBL Flip 6?

Paweł18 marca 20229 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/czy-warto-kupic-jbl-flip-6.jpg

JBL Flip 6 to głośnik bezprzewodowy w średnim przedziale cenowym. Ten model stanowi pewien standard w swojej klasie i znakomicie nadaje się do zaprezentowania tego, co w głośnikach bezprzewodowych jest najlepsze. Popatrzmy bliżej na możliwości JBL Flip 6.

JBL Flip 6 – głośnik bezprzewodowy z wyróżnieniem

Zakładamy, że nikt nie chce kupować głośników bezprzewodowych, które ostatecznie okażą się zupełnie bezużyteczne. Staraliśmy się także na chwilę ominąć “najwyższą półkę” tego rodzaju sprzętu i skupić się na wzorowych urządzeniach dostępnych dla każdej kieszeni. Trafiliśmy w ten sposób na JBL Flip 6.

Aby coś poznać – musimy tego doświadczyć. Używamy więc najpierw wzroku, i widzimy, że JBL Flip 6 prezentuje się naprawdę dobrze. Zwarta, kompaktowa budowa, powierzchnia walca w większości pokryta twardą siatką, która zakrywa głośniki, gustowne duże logo tak znakomitego producenta jak JBL i brak zastrzeżeń do wykonania w żadnym szczególe – tak poznajemy to urządzenie zmysłem wzroku. Ale jeśli mówimy o pełnym poznaniu przedmiotu jakim jest głośnik bezprzewodowy, to najważniejszy będzie zmysł słuchu. Otóż na początku należy stwierdzić, że konstrukcja pozwala na emisję dźwięku niemalże w każdym kierunku, więc ten niewielkich rozmiarów głośnik jest w stanie akustycznie obsłużyć dobrze nawet dużą przestrzeń. Uszy słyszą także szerokie pasmo przenoszenia częstotliwości, co zostaje potwierdzone w danych technicznych. Trudno o drugi tak niewielkich rozmiarów głośnik bezprzewodowy jak JBL Flip 6, który w tak doskonały sposób sprawdzałby się w przestrzeniach zamkniętych (np. pokoje) i otwartych (np. piknik).

Więcej zalet głośnika JBL Flip 6

30 watów mocy to dość sporo jak na tak niewielkie urządzenie. Docenić należy także zastąpienie baterii ładowalnym akumulatorem. A wbudowany akumulator w tych głośnikach ładuje się naprawdę szybko (korzystamy ze złącza USB typu C). To nie wszystko. Głośniki bezprzewodowe JBL Flip 6 możemy sprzęgnąć ze sobą w jeden, bezprzewodowy zestaw. A więc JBL Flip 6, gdy będziemy mieli ich więcej, to także propozycja na doskonałe wyposażenie studia, w którym czysty dźwięk dobywa się z każdej strony. Jeżeli do tej pory zainteresowaliśmy Państwa tym sprzętem, to prosimy sprawdzić także głośnik JBL Charge 4 – to niewiele droższy, ale bardziej zaawansowany model.

Nasz JBL wykazuje także we wszystkich testach ponadprzeciętną odporność na zachlapanie i uszkodzenie. Dlatego tak dobrze – dodając do tego mobilność – nadaje się do zostania naszym pierwszym głośnikiem przenośnym, który łatwo spakować w torbę i zabrać ze sobą dokądkolwiek.

Jeszcze więcej o JBL Flip 6

Niestety nie znajdziemy w tym głośniku wbudowanego radia, ale przecież cena jest więcej niż niewygórowana. W cenie niespełna 650 PLN otrzymujemy natomiast dedykowaną aplikację, która w łatwy sposób pozwala nam sterować głośnikiem. Bluetooth działa bezbłędnie.

Firma JBL, jako jeden z najlepszych obecnie producentów na rynku, daje na głośniki bezprzewodowe JBL Flip 6 aż 2 lata gwarancji. – I tak właśnie wygląda obecny standard dla głośników bezprzewodowych, poniżej którego nie chcemy i nie powinniśmy schodzić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.