Wpis sponsorowanyCzym jest abonament dla dwojga?

Paweł30 marca 202113 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/nju-mobile-1.jpg

Artykuł sponsorowany.

Chcesz postawić na abonament dla dwojga? W parze jest taniej! Z przyjacielem, znajomym lub kimś z rodziny – wybierz abonament dla dwóch osób. Nju mobile oferta dla dwojga to darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y i paczka GB. Abonament dla dwóch osób naprawdę się opłaca – sprawdź sam.

Abonament dla dwojga

Wybierając plan komórkowy dla dwóch osób, dzielisz koszty na pół i jest taniej. Możesz cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem, płacąc jeden, niższy rachunek. To duża wygoda – nie musisz pamiętać o kilku rachunkach do zapłacenia i różnych terminach płatności – raz w miesiącu otrzymujesz jedną fakturę. Abonament dla dwojga to dobre rozwiązanie dla par, rodzin i przyjaciół.

Nju mobile oferta dla dwojga – co otrzymujesz?

W nju mobile znajdziesz ofertę abonamentu dla dwojga za 19 zł miesięcznie na osobę. Co otrzymujesz? Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich numerów w Polsce i UE oraz paczkę internetu od 10 do 30 GB. Inna opcja to abonament dla dwojga skrojony dla osób, które cenią nielimitowane rozmowy – Plan 19+9 zł pozwala dwóm numerom rozmawiać do woli za 14 zł na osobę. Jeśli wolisz postawić na spory pakiet internetu, wybierz Plan 39+9 zł, w którym zyskujesz od 20 do 60 GB internetu miesięcznie. Opłatę za abonament dla dwojga w nju dzielisz na pół i płacisz za miesiąc 14, 19 lub 24 zł na osobę. Sprawdź, jak działa abonament dla dwojga w nju mobile – https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi.

Dlaczego warto postawić na nju abonament dla dwojga?

  • Płacisz tyle, ile zużyjesz

W nju abonament dla dwojga nie płacisz z góry ustalonej miesięcznej kwoty. Płacisz w zależności od tego, ile rozmów wykonasz, SMS-ów napiszesz czy GB internetu zużyjesz. Twój miesięczny rachunek liczy się w zależności od zużycia: 19 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/MMS, 19 gr/MB. Jeśli korzystasz z planu komórkowego mniej, to płacisz mniej. Znasz maksymalną kwotę abonamentu dla dwojga – 48 zł, 38 zł lub 28 zł. Nawet jeśli ją osiągniesz, możesz nadal korzystać z abonamentu dla dwojga bez dodatkowych opłat.

  • Im dłużej jesteś w nju, tym więcej darmowych GB internetu dostajesz miesięcznie

Warto zostać w nju na dłużej – wraz z Twoim stażem, rosną darmowe GB internetu, które otrzymujesz każdego miesiąca. W abonamencie nju możesz korzystać z darmowej usługi ,,Im dłużej, tym lepiej’’. Jak to działa? Po upływie 6 miesięcy korzystania z nju abonamentu dla dwojga zyskujesz 2 razy więcej GB internetu, po roku otrzymujesz 2,5 razy więcej GB, natomiast po 3 latach czeka na Ciebie o 3 razy większy pakiet danych. Jak to wygląda w praktyce? Jeśli korzystasz przykładowo z abonamentu dla dwojga z numerem głównym ”’29 zł bez limitu’’, zyskasz tyle GB internetu mobilnego:

  • na start – 10 GB,
  • po pół roku – 20 GB,
  • po roku – 25 GB,
  • po dwóch latach – 30 GB.
  • Jesteś elastyczny – możesz wypowiedzieć umowę w dowolnym momencie.

Abonament bez sztywnych umów? W nju mobile oferta dla dwojga możesz zarządzać swoim planem komórkowym samodzielnie i zrezygnować kiedy chcesz, zachowując miesięczny okres wypowiedzenia. Przekonaj się, że abonament może być elastyczny i skorzystaj z nju abonament dla dwojga.

Nju abonament dla dwojga – jak działa?

W jaki sposób działa abonament dla dwojga w nju mobile? Zasady są bardzo proste. Do numeru głównego w nju mobile dokupujesz numer dodatkowy za jedynie 9 zł. W ten sposób tworzysz abonament dla dwojga – w nju możesz postawić na pakiet 19+9 zł, 29+9 zł lub 39+9 zł. Płacicie w zależności do tego, jak często korzystacie z numerów przypisanych do abonamentu. Miesięczna opłata zależy od ilości wykonanych połączeń, napisanych SMS-ów czy zużytych GB internetu. Znacie maksymalny rachunek w nju abonament dla dwojga i nawet jeśli go osiągniecie, nie zapłacicie więcej. Możecie korzystać z abonamentu w parze do woli bez dodatkowych opłat.

Nju mobile oferta dla dwojga – jak dołączyć?

Aby dołączyć do nju abonament dla dwojga, możesz korzystać z podstawowego planu nju, a następnie dokupić dodatkowy numer:

  1. Kup numer w nju mobile na abonament w ofercie bez limitu – za 19, 29 lub 39 zł – to będzie Twój numer główny.
  2. Dokup dodatkowy numer do pary za 9 zł (kiedy Twój numer główny zostanie aktywowany).

Możesz także od razu zdecydować się na abonament dla dwojga w nju, nawet jeśli jeszcze nie jesteś klientem. Wystarczy, że za pośrednictwem strony internetowej wybierzesz usługę abonamentu dla dwojga. Poprzez formularz online możesz zamówić dwie karty SIM – jedną dla numeru głównego, a drugą dla dodatkowego.

foto: pexels.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.