NewsTelefonyCzym wyróżnia się iPhone 8?

Paweł26 września 20197 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/iphone-8.jpg

Pojawienie się iPhone`a 8 zrobiło niezłe zamieszanie wśród fanów produktów z charakterystycznym logo w postaci jabłka. Ten smartfon dla wielu jest kontynuacją modelu Apple z numerem 7, a dla innych to wręcz przeciwnie, powiew świeżości na rynku. Czym wyróżnia się iPhone 8? Zobacz!

iPhone 8 – klasyczny wygląd z nutką nowoczesności

Nie da się ukryć, że iPhone 8 z wyglądu bardzo przypomina starsze modele. Z przodu wokół wyświetlacza znajduje się grubsza charakterystyczna ramka dla telefonów od „jabłka”. Wyraźną innowacją jest to, że z tyłu pojawia się szkło.

Dzięki temu urządzenie prezentuje się nowocześnie i lżej niż poprzednie wersje. Do tego mamy możliwość ładować sprzęt indukcyjnie. To dla wielu jest zmiana w dobrym kierunku. Aczkolwiek szklany tył podnosi w niewielkim stopniu wagę smartfona.

Gabarytowo iPhone 8 jest ciut większy od swojego poprzednika. Wizualnie jednak niezbyt ta różnica jest odczuwalna. Przyjrzyjcie się bliżej temu modeli o sami oceńcie – https://idream.pl/iphone/iphone-8.html.

Czym wyróżnia się iPhone 8?

iPhone`a 8 cechuje zastosowanie zupełnie nowego procesora. Urządzenie działa szybko, do tego jest bardzo wydajne. Widać polepszenie jakości na wielu polach. Procesor A11 Bionic znacząco wyprzedza wcześniejszy rodzaj, czyli A10.

Ten smartfon posiada przycisk Home z Touch ID, czyli czytnik linii papilarnych. Ma również ekran IPS LCD. Dodatkową nowinką jest wyświetlacz True Tone z zaawansowanym czujnikiem oświetlenia. Wyróżnia go przede wszystkim automatyczne dopasowywanie się do otoczenia. Chodzi głównie o intensywność odcieni.

Zainstalowanie głośników stereo w iPhonie 8 sprawiło, że odtwarzany dźwięk jest głośniejszy. Co ciekawe, ten produkt nie jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe mini jack. Dla wielu osób to może być mankament. Pasują do tego modelu tylko i wyłącznie słuchawki EarPods ze złączem Lightning.

Smartfon wyposażony jest w dobrej jakości aparat przedni i tylni. iPhone 8 ma, między innymi 10-krotne zbliżenie cyfrowe, opcję nagrywania filmów w rozdzielczości Ultra HD 4K, czy też kontrolę ekspozycji. Do tego jest lampa LED i optyczna stabilizacja obrazu.

Ten produkt od Apple opiera się na systemie operacyjnym IOS, tak jak większość sprzętów od „jabłka”. Wewnątrz mamy wbudowane praktyczne aplikacje. Nie mniejsza jest ilość dostępnych funkcji, w tym także czujników.

iPhone 8 – największe atuty

Model iPhone`a 8 wyróżnia jasny i przejrzysty ekran. Grafika zachwyci niejednego! Bardzo przyjemnie ogląda się nie tylko zdjęcia, ale również filmy.

Uszczelniana obudowa oraz tylna część wykonana z wysokiej jakości szkła gwarantuje niezwykłą wytrzymałość. Do wyboru mamy oczywiście kilka wersji kolorystycznych iPhone`a 8.

To poręczny sprzęt o niewielkich gabarytach. Posiada wszystkie najważniejsze funkcje oraz udogodnienia od marki Apple. Nie ma mowy o spektakularnej rewolucji, ale firma „jabłuszko” umieściła kilka innowacyjnych rozwiązań. Bezprzewodowe ładowanie jest chyba najnowocześniejszym detalem użytym w iPhonie 8.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}