NewsCzytnik kart pamięci HAMA 3.0 – test i opinie

Paweł18 grudnia 20196 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/czytnik-sb.jpg

Czytnik kart pamięci HAMA 3.0 to urządzenie, które konieczne jest do odczytywania informacji zapisanych na kartach SD i microSD. Jest to również bardzo wygodne urządzenie, dzięki któremu można łatwo kopiować lub przenosić dane z jednej karty na drugą, co może znacznie przyspieszyć przenoszenie informacji pomiędzy urządzeniami. Czytnik polecany jest do przenoszenia każdego rodzaju danych, a zwłaszcza dużych plików – dzięki szybkiemu standardowi przesyłania, wynoszącemu do 5 Gb na sekundę (USB 3.0)

Cechy i właściwości czytnika

Czytnik charakteryzuje wysoka jakość, ale również estetyka wykonania. Wyposażony jest w wytrzymałą, metalową obudowę, dzięki której zyskuje dużą trwałość, a więc będzie mógł służyć przez długi czas. Wyposażony jest w dodatkową, funkcyjną diodę sygnalizacyjną, która informuje o stanie połączenia z komputerem. Jest to lekkie urządzenie (19 gramów) o niewielkich wymiarach (68,1 x 22,7 x 12 mm). Dzięki temu może być łatwo przenoszone i używane w dowolnym miejscu. Czytnik dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i srebrnym. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.

Do jakich urządzeń pasuje czytnik?

Czytnik jest kompatybilny z połączeniami USB wcześniejszych typów – 2.0 i 1.1, dzięki czemu możliwe jest jego użycie z każdym rodzajem notebooka, laptopa, czy komputera stacjonarnego, niezależnie od rodzaju posiadanych portów USB, jednakże w przypadku połączeń USB 2.0 i 1.1 prędkość przesyłu jest odpowiednio mniejsza. Urządzenie obsługuje karty pamięci SD, SDHC i SDXC, oraz microSD, microSDHC i microSDXC. Dzięki niemu można więc przenosić za jego pomocą w wygodny sposób wszelkiego rodzaju dane pomiędzy wszelkimi urządzeniami, które takie karty obsługują (aparatami fotograficznymi, kamerami, rejestratorami dźwięku, smartfonami, tabletami i wieloma innymi urządzeniami), a komputerem, oraz bezpośrednio pomiędzy kartami tych urządzeń.

Dzięki takiemu rozwiązaniu przenoszenie i dzielenie się danymi z czytnikiem HAMA 3.0 jest o wiele łatwiejsze i nie zajmuje wiele czasu. Urządzenie zyskało sobie przychylność użytkowników i bardzo pozytywne opinie.

Więcej szczegółów: https://pl.hama.com/001239000000/hama-czytnik-kart-sd-microsd-usb-30-srebrny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}