NewsDJI Mini 3 Pro – najważniejsze informacje

Paweł18 maja 20228 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/drony.jpg

Ostatnią dekadę możemy uznać za dekadę dronów. Drony zrobiły olbrzymią karierę ze względu na wielość użytecznych zastosowań. Dziś każdy z nas może dysponować dronem jeszcze kilka lat temu zarezerwowanym dla wojska lub instytucji badawczych.

Profesjonalne drony w służbie ludziom

Dron pozwala nam widzieć to, czego nie zobaczylibyśmy bez jego pomocy. Dzięki dronom możemy robić rzeczy, które niegdyś były niedostępne. Czy wiedzą Państwo, że na świecie już istnieją firmy kurierskie, które dostarczają przesyłki dronami? Zastosowań tych latających urządzeń jest wiele, a będzie jeszcze więcej. Zdążamy do sytuacji, w której większość gospodarstw domowych będzie posiadało własnego drona. Trudno powiedzieć, co przyniesie przyszłość, ale z pewnością jest w niej wiele miejsca dla dronów.

DJI Mini 3 Pro

Dzisiejsza doskonałość w dziedzinie dronów użytkowych przybiera postać modelu DJI Mini 3 Pro. To ponadstandardowy typ, który obecnie wyznacza normy zaawansowania. Dlaczego?

Powodów supremacji tego drona jest wiele. W konstrukcji udało się uzyskać niespotykaną lekkość przy zachowaniu trwałości. Udoskonalono do perfekcji automatyczny monitoring przeszkód. Wydłużono czas lotu. A jeśli chodzi o kamerę, to zrobiono tu coś naprawdę specjalnego: zastosowanie wideo 4K HDR w połączeniu z autorskimi systemami śledzenia obiektów, stabilności obrazu czy poprawy kolorów, dało wprost powalające efekty.

Takie parametry pozwalają nagrać piękny film w najwyższej jakości z, powiedzmy, przelotu wokół Kasprowego Wierchu. Dron DJI Mini 3 Pro jest przy tym kompaktowy – złożony mieści się w niewielkiej torebce, więc możemy go zabrać wszędzie. To przedłużenie zmysłu naszych oczu, które mogą odtąd wznieść się wysoko i zobaczyć każdy szczegół z nowej perspektywy. Na uwagę zasługuje także zastosowanie olbrzymiej liczby najnowszych technologii, które dbają o jakość obrazu i pozwalają wykonywać profesjonalne działania na zapisie wideo.

Krótkie porównanie dwóch wersji DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro występuje w dwóch wersjach: RC i N1. Różnica cenowa sięga tysiąca złotych. Droższy RC posiada bardziej zaawansowaną aparaturę sterującą włącznie z ekranem. W gimbalu kryje się też trochę więcej funkcji, ale podstawowe parametry jak czas lotu, pojemność baterii, technologie wideo, są w obu modelach praktycznie takie same. Oba typy są jak najbardziej profesjonalne, ale jeśli tysiąc złotych nie sprawia nam kłopotu, to warto zastanowić się nad droższym RC ze względu na większą ilość możliwości, choć oszczędzając na N1 niekoniecznie coś tracimy, gdyż nie wszystkie funkcjonalności RC będziemy wykorzystywać. Sprawa do namysłu.

Wysokich lotów z DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro to wspaniały dron, w którym wszystko może się podobać. Nie ma takiego elementu tego sprzętu, o którym można by powiedzieć, że nie został dopracowany lub jest słabszy niż inne podzespoły. Dron ten jest właściwie kieszonkowy, a oferuje rozrywkę i pracę na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Jak powiedzieliśmy, miłośników dronów przybywa. Na pewno nie jest to sezonowa moda, ponieważ współcześnie zdaliśmy sobie sprawę z wielkiej użyteczności dronów i nowoczesny świat przyjął je jako swoją prawowitą własność.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}