NewsJak oszczędzić na rachunkach za telefon?

Paweł16 maja 202210 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/oszczedzanie-na-rachunkach-za-telefon.jpg

W czasach, gdy inflacja wyjada z naszych portfeli niemałą ilość środków, dobrym pomysłem na znalezienie oszczędności może być zmiana operatora telefonii komórkowej.

Minione lata to czas, w którym oferty abonamentowe czy na kartę zawierały coraz więcej usług w coraz lepszych cenach. Wkrótce może się to zmienić i ceny mogą stopniowo zacząć rosnąć. Dlatego warto już teraz rozglądać się za ofertą, która będzie tańsza lub po prostu lepiej dopasowana do Twoich potrzeb.

Ile możesz zaoszczędzić?

Zyski mogą być niemałe. Jeśli przykładowo korzystasz z abonamentu za 60 złotych miesięcznie, to nie będziesz mieć trudności ze znalezieniem czegoś podobnego w mniejszej o połowę kwocie. Policzmy: 30 złotych x 24 miesiące to 720 złotych w kieszeni. I to tylko na jednym numerze.

Czy to oznacza, że musisz rezygnować z wygody abonamentu i przechodzić na usługi „na kartę”? Niekoniecznie. Obecnie coraz popularniejsze są oferty subskrypcyjne (jak na przykład Orange Flex), gdzie pieniądze za telefon same pobierane są z Twojej karty bankowej. Łączą one wygodę abonamentu i prostotę rozwiązań na doładowania.

Coraz więcej firm ma ciekawe propozycje dla par lub dla całej rodziny. Niektóre z nich mogą dać Ci zniżkę o nawet wartości rocznego abonamentu za usługę. Przejście do takiego operatora z całą rodziną może więc przynieść niemałe oszczędności.

Jak znaleźć tańszy abonament?

Jeśli oferta rodzinna nie jest dla Ciebie, zawsze możesz sprawdzić, co oferuje konkurencja. Masz na to w zasadzie dwa sposoby. Jednym jest przeglądanie stron internetowych operatorów komórkowych i ręcznie porównywanie cen. Drugim i łatwiejszym jest skorzystanie z gotowego i na bieżąco aktualizowanego rankingu abonamentów czy też ofert na kartę.

Serwis jakaoferta.pl skupia się na tym, abyś w łatwy sposób mógł(a) znaleźć to, czego potrzebujesz. Dzięki wyszukiwarce abonamentów i ofert na kartę szybko porównasz między sobą wybrane taryfy. Każda z propozycji opisana jest na tyle szczegółowo, że bez problemu dowiesz się, czy dany pakiet oferuje dostęp do 5G lub też czy wybrany operator obsługuje technologię voWiFi.

A jeśli zainteresuje Cię konkretna sieć, to dzięki wnikliwym opisom ofert w jednym miejscu zapoznasz się z całą gamą dodatków, które wraz z usługą proponuje operator. Jeśli nie wiesz, co mam na myśli, to pomyśl o serwisach takich jak Tidal czy HBO Max, które możesz dostać w prezencie na kilka miesięcy za darmo.

Z kolei niektóre sieci zaoferują gratisowy przesył danych w mediach społecznościowych czy nawet nielimitowane gigabajty na treści wideo. A może potrzebujesz Internetu bez żadnych limitów? Taki rarytas też jest dostępny!

Ponieważ jest w czym wybierać, to równie łatwo można się w tym pogubić. Dlatego warto ułatwić sobie życie i skorzystać z jakaoferta.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}