NewsFIFA 20 z wieloma gratisami przed premierą

Paweł10 września 201910 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/fifa2020.jpg

FIFA, to dla miłośników gier sportowych coś więcej, niż tylko kolejna pozycja na rynku gier komputerowych. To prawdziwa legenda, która w tym roku towarzyszyć nam będzie już po raz 20-ty. Grę FIFA20, choć będzie miała ona swoją premierę dopiero 27 września, można nabyć w przedsprzedaży już dziś, tylko w sieci marketów Media Expert.

FIFA20 – rewolucja w rozgrywce

Gra FIFA20 to zupełnie nowy standard rozrywki. Od teraz profesjonalna rozgrywka którą znamy z poprzednich odsłon serii, łączy swoje siły z FIFA Street – serią gier, w ramach których odgrywana przez nas postać świata piłki, rozpoczynała swoje pierwsze, piłkarskie szlify. Z dniem premiery FIFA20 wszystko stanie się inne. Mecze, które dotychczas rozgrywaliśmy na ogromnych, wielotysięcznych stadionach, teraz będziemy mogli prowadzić na ulicach, w otoczeniu znajomych i kumpli z osiedla.

To jednak nie wszystko. Wraz z nowym trybem Volta Football, pojawią się w grze zupełnie nowe modyfikacje piłkarskiej rozgrywki. Gra bez autów i bramkarzy a nawet… sędziów, to tylko niewielki wycinek tego, co może zaoferować FIFA20 w swej nowej, ulicznej odsłonie. Nagle wszystko stanie się inne. Zamiast klubowych i reprezentacyjnych strojów, nasi początkujący piłkarze założą dresy i adidasy. Wejdą też w skład okrojonych (np. 3 na 3) drużyn, które będą składać się nie tylko z mężczyzn, ale i kobiet.

FIFA20 – prostota w realizmie

Oczywiście oczekiwana „dwudziestka” nie ogranicza się wyłącznie do rozgrywek ulicznych. Mecze poprowadzimy również w tradycyjnej formie, ale na pewno nie będziemy się podczas nich nudzić. Niesamowite zwroty akcji, dynamizm i nowa, zaktualizowana fizyka, to tylko niektóre atuty nowej odsłony gry z serii FIFA

Istotną i oczekiwaną nowością są zmiany w interfejsie rozgrywki. Odtąd ma być on znacznie bardziej przewidywalny i intuicyjny, co ułatwi grę tym graczom, którzy po raz pierwszy zetkną się z tą niezwykłą serią. Już na tym etapie możemy powiedzieć, że szereg wspomnianych zmian dotyczy sposobu wykonywania rzutów karnych.

Skorzystaj z przedsprzedaży – kup FIFA20 już dziś!

Grę FIFA20 możesz mieć już dziś. Wystarczy, że skorzystasz z oferty sklepu Mediaexpert, który specjalnie na tą okazję przygotował wyjątkową propozycję dla wszystkich, piłkarskich fanów. W ramach niej, możesz kupić dowolne wydanie gry FIFA20 (PC, Nintendo, XBOX, PS4). Dodatkowo, dla prawdziwych weteranów i koneserów cyfrowej odmiany piłkarskiego świata, przygotowaliśmy specjalnie przygotowaną Edycję Mistrzowską.

Z przedsprzedaży możesz skorzystać już dziś. Kupując grę, będziesz mógł ją aktywować już 24 września 2019 roku, czyli trzy dni przed premierą!

Co więcej, otrzymasz specjalne bonusy w postaci:

  • Specjalnych paczek FIFA Ultimate Team,
  • Strojów FUT,
  • Możliwości wypożyczenia dowolnej ikony.

Podsumowując, nie czekaj już dłużej i zajrzyj do najbliższego sklepu Media Expert. Oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów. Zdobądź wyjątkowe gratisy i ciesz się tą niesamowitą grą wcześniej, niż inni. Może zostaniesz prawdziwym, piłkarskim Mistrzem?

FIFA 20: PS4 https://www.mediaexpert.pl/gry-playstation-4/fifa-20-gra-ps4,id-1370528
FIFA 20 PC https://www.mediaexpert.pl/gry-pc/fifa-20-gra-pc,id-1370526
FIFA 20 XBOX https://www.mediaexpert.pl/gry-xbox-one/fifa-20-gra-xbox-one,id-1370530
FIFA 20 NINTENDO https://www.mediaexpert.pl/gry-nintendo-switch/fifa-20-gra-nintendo-switch,id-1387658
FIFA 20 Edycja Mistrzowska https://www.mediaexpert.pl/gry-playstation-4/fifa-20-edycja-mistrzowska-gra-ps4,id-1379118

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}