NewsHuawei Mate V – wszystko co warto o nim wiedzieć

Paweł25 września 20207 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/huawei-1.jpg

Wybór nowego smartfona jest często bardzo trudny, ponieważ do dyspozycji mamy wiele różnych marek i modeli, z których większość nie różni się od siebie aż tak bardzo. Niedługo jednak nadejdzie nowy egzemplarz, który wyróżni się nie tylko designem, ale również i funkcjonalnością. Czy warto czekać na pojawienie się Huawei Mate V? Czym ten konkretny model wyróżnia się pośród innych? Co już wiemy na temat tego nietypowego smartfona, a na jakie informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać?

Smartfon z elastycznym ekranem

Nie da się ukryć, że Huawei Mate V – Premiera na Allegro.pl to telefon nieprzeciętny. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem jest oczywiście ekran, który można składać. Ta nietypowa jak na smartfona opcja sprawia, że urządzenie prezentuje się wyjątkowo intrygująco, a dodatkowo będzie ciekawym kąskiem dla wszystkich tych z nas, którzy interesują się podobnymi nowinkami. Zamykany ekran pozwala również chronić go przed uszkodzeniem, co na dłuższą metę może być bardzo dużym plusem nadchodzącego modelu.

Nowością w przypadku modelu Mate V jest również sposób, w jaki ekran się składa. Będzie to bowiem pierwszy egzemplarz zamykający się do wewnątrz, zamiast na zewnątrz.

Ponadprzeciętny design

Chociaż nie znamy jeszcze ostatecznego wyglądu Huawei Mate V, mamy do dyspozycji udostępnione przez producenta materiały. Na upublicznionych renderach telefon prezentuje się więcej niż dobrze, zarówno samo wykończenie obudowy jak i jej kształt są miłe dla oka i z pewnością znajdą wielu fanów wśród osób preferujących minimalistyczny i schludny wygląd sprzętu elektronicznego. Wprawdzie miejsce zgięcia ekranu jest widoczne zarówno na obudowie, jak i na samym ekranie, jednak całość jest spójna i można śmiało powiedzieć, że będzie to bardzo pożądany model, jak tylko pojawi się na rynku.

Kiedy poznamy parametry?

Chociaż Huawei Mate V prezentuje się bardzo obiecująco, tak naprawdę jeszcze nie wiemy o nim za wiele. Będziemy musieli również uzbroić się w cierpliwość, ponieważ dokładniejsze parametry urządzenia poznamy dopiero w okolicach października 2020. Mimo wszystko jednak warto dać producentowi ten czas, ponieważ jego nowy flagowiec zapowiada się więcej niż dobrze i z pewnością wielu z nas może wpaść w oko. Jaka będzie cena Mate V? Tego póki co również nie wiadomo, jednak ze względu na nietypową konstrukcję i bardziej zaawansowane technologie wyświetlacza musimy liczyć się z tym, że zapewne będzie odpowiednio wyższa niż standardowe modele smartfonów.

Materiał zewnętrzny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}