NewsIphone – wybór doskonały

Paweł6 marca 202113 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/iphone-1.jpg

Od chwili pojawienia się pierwszego iPhone’na minęło już kilkanaście lat. W chwili premiery zapewne nikt nie spodziewał się, że będzie to stanowiło początek nowego rozdziału w kwestii telefonów komórkowych. To, co sympatycy tych telefonów wskazują jako pierwszy element wyróżniający tę markę na tle innych systemów to wyjątkowo prosta obsługa. Zakup iphone’a to dobra decyzja szczególnie wówczas, gdy szukamy sprzętu np. dla osoby, która będzie miała po raz pierwszy do czynienia z obsługą smartfona. Jeśli zatem chcesz wyposażyć mamę, tatę czy dziadków w nowoczesny telefon – wybór iphone’a będzie strzałem w dziesiątkę. Apple stawia bowiem przede wszystkim na prostotę użytkowania i intuicyjność. Poniżej znajdziesz kompleksowe porównanie kilku najnowszych modeli.

Apple iPhone 12 Mini

Co wyróżnia iphone 12?

Iphone 12 Pro Max to jeden z największych modeli Iphone’a z serii 12. Docenią to jednak entuzjaści dużych ekranów – ponad 6 cali powoduje wygodne oglądanie filmów. Niewiele różni się o poprzednika – 11 pro max.

To odpowiedź na potrzeby użytkowników dotyczące posiadania niedużego, poręcznego telefonu z bardzo dobrymi parametrami. I to właśnie urzeczywistnia model iphone’a 12 mini. W takiej poręcznej formie użytkownik znajdzie dokładnie to, czego oczekiwałby od większych modeli. Mowa tu choćby o wyświetlaczu OLED Super Retina czy wysokiej jakości aparatu. Z tym modelem z pewnością będziesz mógł fotografować w doskonałej jakości. Wydajną pracę sprzętu zapewni procesor A14 Bionic.

Iphone 12 vs iPhone 11 – podstawowe różnice

Jeśli chodzi o iphone 12 – zaskoczenie wśród użytkowników może budzić również fakt, że jest on o wiele droższy od jego poprzedników. Warto przy tym także zaznaczyć, że najnowsze modele telefonów od Apple są już sprzedawane bez dołączonego zestawu słuchawek czy ładowarki. Tę decyzję marka tłumaczy w ten sposób, że chce ograniczać swój ślad węglowy. Porównując to z modelem poprzednim – iphone 12 jest wyposażony w ekran o większej rozdzielczości oraz rozmiarze. Ma także opcję szybkiego ładowanie 20W – skrócenie w obecnych czasach okresu niezbędnego do pełnego naładowania telefonu jest na wagę złota.

Biorąc pod uwagę także to, czym się różni najnowszy model od iphone 11 – nie sposób także nie wspomnieć o lepszych możliwościach fotograficznych. Jedną z bardziej kluczowych innowacji stanowi także sensor LIDAR, który wchodzi w wyposażenie tylnego aparatu fotograficznego. Różnice w modelach iphonów są zauważalne

Iphone SE – dla kogo?

Najnowszy model iphone’a to gratka dla wszystkich wielbicieli marki Apple. Iphone SE trafił niedawno do sprzedaży. Dlaczego warto się nim zainteresować? Spieszymy z odpowiedzią! Podstawowy atut to aż 128 GB pamięci, oraz wodoszczelna obudowa. Na uwagę zasługuje także procesor Apple A13 Bionic. Ciężko obecnie znaleźć model z lepszymi parametrami.

Apple spełnił tym samym jedne z podstawowych wymagań konsumentów, czyli mocny smartfon ze świetnymi parametrami oraz kompaktowość wymiarów. Iphone SE 2020 oraz iPhone 12 mini stanowi odpowiedź na te potrzeby. Parametry tego telefony są także dopełnione NFC wraz z Apple Pay, prawie 5-calowy ekran Retina HD oraz waga – niemal piórkowa, waży on bowiem niecałe 150 gramów!

Przy konstruowaniu iphone’a SE 2020 podeszło dość unikatowo – z jednej strony stanowi on pewnego rodzaju przypomnienie iphone’a 8 – a to przez to, że na froncie tego modelu są dość szerokie ramki oraz touch id, a z kolei tylny panel jest wyposażony w pojedynczy aparat fotograficzny o rozdzielczości 12 megapikseli. Marka wzięła sobie do serca także głosy konsumentów świadczące o tym, że ten poprzedni model był ceniony przez swoje wzornictwo. Można zatem powiedzieć, że to swojego rodzaju ukłon firmy do poprzednika i powrót do korzeni. Oczywiście z zachowaniem odpowiedniej dawki innowacyjności i unowocześnień.

Zakup jednego produktu marki Apple napędza kolejne

Popularnym zjawiskiem jest to, że posiadacze iphone’a sukcesywnie wyposażają się także w kolejne sprzęty marki Apple. Dzieje się tak z uwagi na to, że te sprzęty cechują się kompatybilnością. W praktyce oznacza to, że można np. odbierać treść smsów nie tylko na telefonie, ale i na komputerze Apple. Kolejnym wyróżnikiem jest to, że sprzęty można ładować wzajemnie między sobą oraz przechowywać dane we wspólnej chmurze iCloud.

Iphone to doskonały wybór i dla seniora i dla sympatyka nowych technologii

Podsumowując – jeżeli szukasz naprawdę dobrego telefonu z wyższej półki, jesteś entuzjastą prostych i intuicyjnych rozwiązań – iphone to model, którym zdecydowanie warto się zainteresować. To także odpowiedny pomysł na pierwszy smartfon dla osoby, która wcześniej nie miała z nimi do czynienia – podkreślana nieustannie prostota obsługi powoduje, że nawet starsze osoby dość szybko i sprawnie są w stanie zaznajomić się z jego obsługą. Jaki model wybierasz?

Materiał zewnętrzny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}