NewsJak pobrać filmy z YouTube na urządzenia z Androidem?

Paweł1 października 202019 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/youtube-fandroid.jpg

YouTube to najbardziej znana platforma do udostępniania filmów. Wiele osób zrobiło karierę, regularnie tworząc treści i publikując je na tej platformie. Jednak najbardziej fascynującą rzeczą jest to, że miliony ludzi są w jednej witrynie, szukając filmów, które ich interesują.

Jak wielu użytkowników tak wiele potrzeb, których YouTube nie jest w stanie spełnić. Jedną z nich jest brak możliwości pobrania filmów do użytku offline. Chociaż witryna ma funkcję zapisywania pliku do obejrzenia później, to wielu użytkowników nadal szuka lepszych opcji na innych stronach internetowych lub innych platformach.

Może to wynikać z tego, że korzystanie z YouTube na Androidzie nie jest tak dobre, jak na komputerze lub innych urządzeniach. Może również wynikać to z faktu, że wiele funkcji YouTube nie jest dostępnych – jest to zależne od danego kraju.

Na szczęście istnieje wiele narzędzi innych firm, za pomocą których możesz pobrać z YouTube na Androida. Użytkownicy Androida mają dwie główne opcje, albo skorzystać z narzędzi do pobierania online, albo z aplikacji do pobierania z YouTube. Oba rozwiązania są bardzo łatwe w użyciu, ale aplikacja ma znacznie więcej funkcji.

Pobieranie wideo przy pomocy aplikacji

Jeśli regularnie pobierasz filmy lub szukasz bardziej trwałej opcji, najlepszym rozwiązaniem jest aplikacja.

Po uzyskaniu linku otwórz aplikację YouTube Downloader. Wklej link w odpowiednim miejscu, a zobaczysz przycisk pobierania tuż pod filmem. Możesz to kliknąć, aby szybko pobrać wideo.

Aplikacja oferuje również świetne opcje pobierania wideo z maksymalną prędkością lub maksymalną jakością. Niestety nie można tego uzyskać w obie strony. Film zostanie następnie zapisany na urządzeniu z systemem Android.

Pobieranie wideo online

Jeśli chcesz pobrać wideo online, najpierw udaj się do YouTube, aby skopiować link.

Jeśli nie wiesz, jak uzyskać link, odtwórz swój ulubiony film lub muzykę na YouTube. Następnie znajdź przycisk udostępnij, gdy go znajdziesz, kliknij opcję kopiuj link.

Po uzyskaniu linku potrzebujesz dobrej strony internetowej dzięki której pobierzesz film z YouTube, wiele takich stron znajdziesz w sieci. W momencie, gdy znajdziesz stronę, użyj narzędzi do pobierania filmów z YouTube. Na wybranej stronie będziesz mieć okno do wklejenia linku, zanim go pobierzesz musisz wybrać format w jakim chcesz pobrać dany plik.

Dlaczego aplikacja jest lepsza niż narzędzie online?

 • Aplikacja zapewnia wszystkie metody pobierania, których możesz potrzebować. Możesz zapisywać nie tylko filmy z YouTube, ale także z wielu innych platform, takich jak Instagram, SoundCloud, Vimeo czy Dailymotion
 • Możesz szybko pobrać całą zawartość na swój telefon komórkowy do użytku w trybie offline, całkowicie bez żadnych opłat
 • Aplikacja nie ma ograniczeń co do liczby filmów, które możesz pobrać z dowolnej platformy
 • Możesz szybko pobrać wiele filmów na raz, aby zaoszczędzić czas
 • Wszystkie pliki są przechowywane na pulpicie nawigacyjnym aplikacji, co ułatwia użytkowanie
 • Możesz szybko udostępniać filmy na wiele sposobów bezpośrednio z aplikacji
 • Aplikacja będzie pobierać filmy w tle, jeśli będziesz zajęty innymi operacjami na urządzeniu z Androidem

One comment

 • FRED

  13 października 2020 at 13:31

  Wolę skorzystać z NewPipe.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}