AplikacjeNewsPlatforma Storytel – co warto wiedzieć?

Paweł20 października 20206 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/storytel.jpg

Jeśli łączysz w sobie cechy prawdziwego bibliofila i konesera nowinek technologicznych, a na dodatek nie rozstajesz się ze swoim smartfonem, zdecydowanie musisz czytać dalej. W tym artykule znajdziesz potwierdzenie, że książki – i to nie tylko dokumenty, ale prawdziwe, ciężkie powieści – najlepiej jest czytać… słuchając. Audiobooki na telefon to w końcu odpowiedź na wszystkie oczekiwania ludzi spragnionych rozrywki na poziomie, za to nie cierpiących na nadmiar wolnego czasu.

Platforma Storytel to stale powiększający się serwis, oferujący właśnie wspomniane książki do słuchania. Uczciwe zasady opłacania abonamentu, przejrzysty sposób wyszukiwania upragnionych tytułów i okres próbny, z którego może skorzystać każdy początkujący użytkownik, skutecznie przekonują, aby spróbować. Albo zaiskrzy albo nie, ale opcja „anuluj subskrypcję” zawsze jest dostępna, choć raczej nieczęsto wykorzystywana.

Jak widać, dostęp do dobrej literatury nie musi być skomplikowany. Księgarniane półki uginają się co prawda od różnorodnych pozycji, ale są to koszty, na które nie każdy może sobie pozwolić częściej, niż kilka razy w miesiącu. Domowe regały pojemność również mają ograniczoną. Dzięki Stroytel, wypożyczalnia audiobooków jest na wyciągnięcie ręki, a cały wielki świat wyobraźni zamknięto w jednym, małym urządzeniu mobilnym i pobranej na nie aplikacji. Czy warto? Cóż, jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać.

Tysiące historii w Twoim telefonie

Dostęp do audiobooków w Storytel jest w abonamencie bez limitu wynosi 34,99 zł / mc. Baza zawiera ponad 100 000 audiobooków i ebooków w języku polskim oraz języku angielskim.

Gdzie pobrać aplikację?

Kliknij tutaj i przetestuj aplikację Storytel App – https://www.storytel.com/pl/pl/app

Można ją pobrać z App Store albo jak kto woli z Google Playa.

Podsumowanie

W czasach, gdy jesteśmy ciągle zabiegani… gdy jedziemy 2h do pracy… a może z całkowitego lenistwa czasami warto wieczorem położyć się wygodnie w łóżku i posłuchać ulubionej książki. Wiadomo, że nie każdy jest fanem słuchowisk, jednak w zdecydowanej większości audiobooki są lepiej przyjmowane przed odbiorców choćby w porównaniu do ebooków. Aplikacje ułatwiają nam życie, dlatego korzystajmy – z głową i umiarem :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}