Wpis sponsorowanyJak wybrać pokrowiec na laptopa?

Paweł11 sierpnia 202010 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/jaki-pokrowiec-na-laptopa.png

Laptopy obecnie używamy nie tylko do pracy czy nauki, ale też rozrywki. Często zabieramy je do szkoły lub na uczelnię, w podróż służbową bądź na wakacyjny wyjazd. Dlatego bardzo istotne jest, aby zapewnić naszym przenośnym komputerom bezpieczeństwo w trakcie podróży – rowerem, tramwajem, pociągiem czy samochodem. Warto więc sięgnąć po pokrowiec lub torbę na laptop. Zarówno jedno, jak i drugie wpłynie też na nasz komfort podczas transportu laptopa – pokrowiec schowamy do plecaka, a torbę wygodnie zawiesimy na ramieniu lub poniesiemy w ręce.

Na co zwracać uwagę przy wyborze pokrowca do laptopa?

Wybierając pokrowiec na laptopa, przede wszystkim musisz się zastanowić, czy potrzebujesz pokrowca na laptopa czy może jednak torby lub plecaka. Można wyszczególnić kilka kategorii, na które musisz zwrócić uwagę podczas zakupu pokrowca.

Rozmiar laptopa

Podstawowym aspektem, który musisz wziąć pod uwagę, jest rozmiar laptopa. Niezależnie od tego, jaki rodzaj pokrowca wybierzesz, musi być on dopasowany do rozmiaru matrycy przenośnego komputera. Najczęściej występujące laptopy mają matrycę w rozmiarach 11-15,6″. Niektóre pokrowce umożliwiają regulacje za pomocą specjalnych uchwytów mocujących lub rzepów.

Wygląd i rodzaj pokrowca

Decydując się na pokrowiec, zastanów się, jakie są Twoje wymagania. Na rynku jest naprawdę szeroki wybór pokrowców na laptopa. Zaczynając od lekkich etui na laptopa, które ściśle przylegają do urządzenia i dobrze się sprawdzą w damskiej torbie, przez pokrowce z rączką lub paskiem zbliżone wyglądem do torby, albo rozbudowane, kilkukomorowe pokrowce, będące już właściwie torbami na laptopa.

Liczba przegród komór i kieszeni

Używasz laptopa na uczelni? W szkole? W pracy? Do okazjonalnego pisania? A co z akcesoriami? Podczas szukania pokrowca powinieneś określić, jakie akcesoria i jak często będziesz z nim nosić. Proste etui pomieszczą ewentualnie kabel zasilający, natomiast w bardziej rozbudowanych modelach przeniesiesz akcesoria typu myszka, słuchawki albo mobilny rzutnik.

Aspekty dodatkowe

Materiał

Kolejnym ważnym aspektem pokrowca są materiały, z jakich został wykonany. Możesz zdecydować się na lekkie tworzywa sztuczne, na pokrowce materiałowe lub grubszy, usztywniany materiał. Dobrym rozwiązaniem jest też skóra lub połączenie kilku materiałów. Zwróć uwagę na takie cechy jak wodoodporność lub wytrzymałość.

Waga

Niezależnie od tego, jaki jest rozmiar Twojego laptopa czy ile akcesoriów ze sobą nosisz, pamiętaj, że waga jest również istotna. Jeśli komputer przenośny jest lekki, to nie będzie wymagał wzmacnianej torby, wystarczy proste materiałowe etui na laptopa. Natomiast jeśli dysponujesz kilkukilowym laptopem gamingowym, to dużo lepszym rozwiązaniem będzie solidna torba na laptopa lub plecak.

Akcesoria szkolne w atrakcyjnych cenach

Nie wiesz, gdzie znaleźć odpowiedni pokrowiec dla siebie? A może szukasz atrakcyjnych cen? Nie możesz się zdecydować i sprawdziłbyś opinie innych? Zajrzyj na Ceneo.pl. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne akcesoria szkolne, dostępne online w bardzo korzystnej cenie. A może interesują Cię dodatkowe akcesoria do twojego pokrowca lub samego laptopa? Chcesz wyróżnić swój sprzęt, nadając mu indywidualny charakter? Szukasz nowej myszki bezprzewodowej? Sprawdź ofertę Ceneo.pl

Porównanie cen i opinii

Ceneo.pl oferuję Ci możliwość porównania różnych sklepów i producentów. Jeśli rozważasz kilka modeli pokrowca na laptop, ale nie potrafisz się zdecydować, jeśli szukasz najkorzystniejszej dostępnej ceny albo innego udogodnienia typu szybka wysyłka, koniecznie skorzystaj z oferty Ceneo.pl. Podobnie rzecz ma się, jeśli szukasz opinii na temat interesującego Cię produktu. Możesz przeczytać naprawdę wiele pomocnych ocen innych użytkowników na temat danego modelu i tego jak sprawuje się w praktyce.

Materiał partnera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020