AplikacjeGoogleNa tę funkcję w Youtube czekałem od dawna!

Od razu napiszę, że nie chodzi o odtwarzanie muzyki na wyłączonym ekranie smartfona. Niestety, na tę funkcję lub subskrypcję Youtube RED przyjdzie nam jeszcze poczekać. Możecie ewentualnie skorzystać z kilku porad opisanych na blogu. Na szczęście Google wprowadza inną ciekawą nowość, która przyda się wielu osobom, a szczególnie użytkownikom, którzy słuchają podcastów na Youtube. Chodzi o kontrolowanie prędkością odtwarzanego materiału. Niby nic, ale w niektórych przypadkach jest to bardzo przydatna funkcja. Na razie jest ona...
Maciej Kulesa7 sierpnia 201734 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2016/01/youtube-logo.jpg

Od razu napiszę, że nie chodzi o odtwarzanie muzyki na wyłączonym ekranie smartfona. Niestety, na tę funkcję lub subskrypcję Youtube RED przyjdzie nam jeszcze poczekać. Możecie ewentualnie skorzystać z kilku porad opisanych na blogu. Na szczęście Google wprowadza inną ciekawą nowość, która przyda się wielu osobom, a szczególnie użytkownikom, którzy słuchają podcastów na Youtube.

Chodzi o kontrolowanie prędkością odtwarzanego materiału. Niby nic, ale w niektórych przypadkach jest to bardzo przydatna funkcja. Na razie jest ona w fazie testów i jako pierwszy taką informację podał blog 9to5Google.

Szkoda, że takie podstawowe rzeczy Google wprowadza powoli. Nie wymagam, by udostępniali opcję odtwarzania w tle, bo wiem doskonale, że bardziej opłaca się wrzucić ją do płatnej subskrypcji Youtube RED. Jednak dziwne jest przerzucanie ciemnych motywów do płatnej wersji, która jest dostępna w niewielu krajach.

Cieszę się z opcji kontrolowania tempem odtwarzania, bo na Youtube jest mnóstwo zróżnicowanych materiałów. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak pożyteczna będzie ta funkcja. Słuchanie podcastów to tylko jeden z nich, ale wystarczy pomyśleć o spowolnieniach, gdzie będzie można zobaczyć pewne szczegóły w materiałach wideo. Do tego dochodzi przyspieszenie zbyt wolno mówiących blogerów itd., itp.

Na tę funkcję w Youtube czekałem od dawna!

Opinia3 comments

 • Tomi li

  7 sierpnia 2017 at 17:15

  Przecież już taki bajer juz byl na YouTube a na odtwarzanie na zablokowanym fonie tez jest prosty sposób

  Reply

  • Maciej Kulesa

   7 sierpnia 2017 at 20:55

   W aplikacji mobilnej nie kojarzę żeby można było sterować prędkością. Nie twierdzę, że nie było, ale nie przypominam sobie. W której wersji?
   Natomiast odtwarzanie w tle da się zrobić, dlatego odesłałem do innego tekstu.

   Reply

   • Tomi li

    8 sierpnia 2017 at 15:02

    Nie wiem w której to wersji było nie wiem nawet jaka jest obecnie juz ze dwie od tamtej pory były i pamiętam ze to mialo być w formie testowej a za chwile dali kolejną akualizacje i do tej pory tego nie ma

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.