NewsOperatorzyWpis sponsorowanyHosting stron WWW – na czyje usługi postawić?

W czasie, gdy rosnąca ilość biznesów przenosi część swoich usług do sieci, posiadanie własnej strony WWW wydaję się koniecznością, aby przetrwać na rynku. Nieważne do jakiej branży się należy – prywatna witryna WWW daje dużo możliwości, w tym: Ogólnie dostępne dane kontaktowe Dodatkowa forma marketingu Prowadzenie sprzedaży przez Internet Szybkie aktualizacje oferty Dostęp do statystyk klientów Zmodernizowanie wizerunku firmy Nie można zaprzeczyć, że rezygnując z tego typu witryny, pozbawiamy się wielu opcji, dając przewagę konkurencji....
Wpis Sponsorowany14 stycznia 2019416 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/idhosting-obraz.jpg

Hosting stron WWW – na czyje usługi postawić?

W czasie, gdy rosnąca ilość biznesów przenosi część swoich usług do sieci, posiadanie własnej strony WWW wydaję się koniecznością, aby przetrwać na rynku. Nieważne do jakiej branży się należy – prywatna witryna WWW daje dużo możliwości, w tym:

 • Ogólnie dostępne dane kontaktowe

 • Dodatkowa forma marketingu

 • Prowadzenie sprzedaży przez Internet

 • Szybkie aktualizacje oferty

 • Dostęp do statystyk klientów

 • Zmodernizowanie wizerunku firmy

Nie można zaprzeczyć, że rezygnując z tego typu witryny, pozbawiamy się wielu opcji, dając przewagę konkurencji. Tak, własna strona WWW to konieczność, jednak wiąże się ona także z pewnymi obowiązkami. Strona Internetowa to swojego rodzaju wizytówka marki, dlatego należy traktować ją jako inwestycję. Na szczęście, nie jest się w tym zadaniu osamotnionym – na rynku można znaleźć wiele ofert hostingowych, które powinny bardzo ułatwić nam ten proces. Na którą z nich powinno się jednak zdecydować?

Czym cechuje się dobra firma hostingowa?

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, warto jest sporządzić sobie listę usług, których oczekujemy od naszego przyszłego usługodawcy. Niektóre z elementów oferty są oczywiste, inne wybiera się raczej na podstawie porównania poszczególnych specyfikacji. Zazwyczaj pod uwagę bierze się:

 • Koszt usług

 • Sprawność obsługi klienta

 • Zróżnicowanie ofert

 • Termin umowy

 • Formę płatności

 • Aktualne promocje

Rzecz jasna, cena jest jednym z najistotniejszych kryteriów podczas wyboru oferty. To naturalne, że jako przedsiębiorca nie chcemy narażać się na zbędne wydatki, czasem jednak warto jest postawić na bezpieczniejszą opcję. Jeśli chodzi o hosting stron WWW, to bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak cenne są dane użytkowników przechowywane na serwerze – informacje te stanowią jeden z najważniejszych aspektów stron internetowych. Z tego właśnie powodu warto jest inwestować w firmy oferujące odpowiednie certyfikaty SSL, zapobiegające dokonywaniu nieuprawnionych połączeń. Niegdyś traktowano je jako dodatek, dziś są jednak uznawane za standard. Niektóre firmy, jak IDHosting, nie oczekują żadnych ekstra opłat za certyfikaty SSL, zapewniając je praktycznie za darmo.

Którą ofertę warto wybrać?

Przeglądając oferty związane z hostingiem stron WWW, można natrafić na wiele, często bardzo atrakcyjnych ogłoszeń. Nie posiadając doświadczenia koniecznego do określenia danych specyfikacji, łatwo jest zagubić się w mnogości usług i promocji. W takiej sytuacji najlepiej jest ograniczyć się do jednej, zaufanej firmy, która cieszy się dużą renomą wśród swoich klientów, posiadając reputację niezawodnej. Pod tym względem wyróżnia się IDHosting, łączące w sobie wysoką jakość usług, a jednocześnie wyjątkowo przystępne ceny. Sugerując się opiniami internautów, szybko można dojść do wniosku, że na próżno jest szukać drugiej takiej marki.

Co konkretnie znajduje się jednak w ofercie IDHosting? To już zależy od tego, co nas interesuje. Bez cienia wątpliwości, jednym z największych atutów tej firmy są domeny dostępne w promocji za zaledwie 1 złoty. Nie można pominąć także bardzo sprawnej pomocy technicznej, która stawia zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. W mgnieniu oka rozwiązują wszelakie problemy z serwerem lub operującym na nim portalem.

To jednak nie koniec – IDHosting słynie również z dużej troski o bezpieczeństwo. Oprócz standardowych certyfikatów SSL, dostępne są także te bardziej zaawansowane, które dobierać i odnawiać możemy zgodnie z własnymi preferencjami. Kolejnym, istotnym atutem IDHosting jest fakt, że firma ta dysponuje dobrze strzeżonymi serwerowniami, gdzie fizyczny dostęp do macierzy jest rygorystycznie kontrolowany pod względem personelu. Rozwiązanie to ogranicza ryzyko niepożądanych połączeń do minimum.

odbierz prezent na nowy rok 2019 - 90% na serwery www idhosting

Komfortowe projektowanie strony

Aby posiadać funkcjonalną i atrakcyjnie wyglądającą stronę internetową nie trzeba być specjalistą w zakresie ich tworzenia. Wiele firm hostingowych, w tym IDHosting, dysponuje szybkim i wygodnym kreatorem stron WWW, przy pomocy którego można zaprojektować własną witrynę w przeciągu zaledwie kilkunastu minut.

W ten sposób stoi się przed możliwością utworzenia doskonale dopasowanej do naszych potrzeb strony WWW, używając przejrzystego, czytelnego interface. Nie powinno być problemów także w kwestii późniejszego zarządzania serwisem z pozycji administratora. IDHosting stosuje nowoczesny panel klienta Plesk, który łączy w sobie przyjazną dla użytkownika obsługę z wyjątkowo szeroką profesjonalną gamą opcji administrowania naszej strony WWW.

Promocja na IDHosting – od 14 do 27 stycznia zgarnij 90% rabatu na hosting www!

Każda szanująca się firma przykłada dużą uwagę do odpowiedniego marketingu, od czasu do czasu organizując specjalne promocje. Są to doskonałe okazje, aby załapać się na szczególną ofertę, zaoszczędzając niemałe kwoty pieniędzy. Jedną z nich jest obowiązujące od 14 do 27 stycznia 90% rabatu na serwery WWW, z którego aż szkoda nie skorzystać!
Warto jest regularnie śledzić ich profil na FB: https://www.facebook.com/idhostingpl/ i wypatrywać podobnych okazji.

Hosting stron WWW – na czyje usługi postawić?

5 (100%) 1 vote4 comments

 • Wojtek

  24 stycznia 2019 at 09:30

  IdHosting – niestety nie polecam. Przyjazność względem klienta oceniam bardzo słabo. Właściciel nie reaguje na uwagi i prośby. Po zapoznaniu się z hostingiem mam wrażenie, że to klient jest dla firmy a nie firma (hosting) dla klienta.

  Reply

  • Paweł Duda

   25 lutego 2019 at 14:24

   Uważam, że bardzo dobrym rozwiązaniem dla stron www są 3 serwery:
   * Zenbox – szybki support i rozliczanie się za liczbę unikalnych użytkowników.
   * JCHost – hosting www specjalnie zoptymalizowany pod WordPress ze wsparciem telefonicznym hostingu, które potrafi doradzić przy wyborze odpowiednich pluginów do cachowania (można przyspieszyć stronę WP nawet do 0.6 sek).

   * DHosting – w przypadku dużych stron internetowych cieszących się dużym ruchem można włączyć skalowanie zasobów, które pozwala zredukować koszty przy dużych obciążeniach strony wynikających z trafficu.

   Ważną informacją jest to, że Google coraz większą wagę przywiązuje do szybko ładujących się stron internetowych. Tutaj przesyłam poradnik kompleksowy, jak przyspieszyć stronę opartą na technologii WordPress wraz z wyborem odpowiedniego serwera. We wpisie zawarte są pomocne wideo poradniki, które warto zobaczyć: https://projektmarketing.pl/jak-zwiekszyc-szybkosc-ladowania-strony/

   Reply

 • Kant

  14 stycznia 2019 at 09:03

  Artykuł powinien być oznaczony jako artykuł sponsorowany, reklama lub podobnie. W przeciwnym wypadku łamie prawo udając artykuł..

  Reply

  • Maciej Kulesa

   14 stycznia 2019 at 10:07

   Proszę zwrócić uwagę, że jest oznaczony jako wpis sponsorowany i reklama.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts