NewsTelefonyUrządzeniaSkładanego smartfona Samsunga i Galaxy S10 zobaczymy wcześniej niż spodziewano się.

Maciej Kulesa10 stycznia 20196 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/samsunglogo-1.png

Składanego smartfona Samsunga i Galaxy S10 zobaczymy wcześniej niż spodziewano się.

Wszyscy spodziewali się, że Samsung swoje nowe smartfony pokaże podczas targów MWC 2019 w Barcelonie. Takie plotki pojawiały się jeszcze tydzień temu, kiedy w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie modelu Galaxy S10. Jednak już wiemy, że tak się nie stanie. Premiera Galaxy S10 i składanego smartfona odbędzie się wcześniej, bo 20 lutego w San Francisco.

Zobacz również:

Galaxy S10 (Beyond 1) będzie wyposażony w  ekran o przekątnej 5,8″, a wersja S10 Plus (Beyond 2) w wyświetlacz 6,4″. Mówi się, że obydwa smartfony otrzymają procesor Snapdragon 855 firmy Qualcomm lub Samsunga Exynos 9820. Dostępność chipsetów będzie uzależniona od regionu, w którym będą sprzedawane smartfony.

Prawdopodobnie wersja Galaxy S10 Plus otrzyma dwa przednie aparaty. Jednak obydwie wersje mają mieć możliwość bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Po przyłożeniu zegarka do smartfona Galaxy S10 będzie można go ładować bezprzewodowo.

samsung galaxy s10

Samsung zaprezentuje zupełnie nowe podejście do smartfonów, przynajmniej jeśli chodzi o ich portfolio. Oprócz serii Galaxy S widownia zobaczy składanego smartfona, ale moim zdaniem nie jest to najciekawszy projekt.

Jeśli sprawdzą się informacje na temat składanego smartfona Xiaomi, to ja jestem zwolennikiem tego rozwiązania. Samsung wydaje się trochę toporny. Jednak z ostatecznym zdaniem poczekam do premiery obydwóch smartfonów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}