NewsJakie słuchawki do CS GO kupić?

Paweł27 października 20209 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/sluchawki-do-cs-go.jpeg

Wbrew pozorom poza umiejętnościami gracza oraz jego refleksem ogromną rolę odgrywa sprzęt, którym użytkownik się posługuje. Poza tym, co widzimy na ekranie, niezwykle ważny jest również dźwięk. W końcu to właśnie dzięki słuchawkom możemy komunikować się ze swoją drużyną. Poza tym za ich pomocą możemy właśnie po dźwięku określić pozycję przeciwnika, nasłuchując np. wystrzałów bądź kroków. Dobry sprzęt jest bardzo ważny w przypadku gier typu FPS, czyli pierwszoosobowych strzelanek, do których zalicza się także CS:GO. Jeżeli zastanawiasz się, jakie słuchawki zakupić, poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

Postaw na wysoką jakość dźwięku

Można powiedzieć, że jednym z najważniejszych parametrów słuchawek jest jakość dźwięku. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala nam określić to, jak daleko znajdujemy się od wroga, ma to również znaczący wpływ na rozgrywkę, bowiem dzięki słuchawkom możemy cieszyć się bardziej realistycznymi doznaniami. Jakie słuchawki do CS GO mam kupić? Przede wszystkim takie z wysokim pasmem przewodzenia, parametr ten określa obsługiwane częstotliwości. Dźwięki wydobywające się ze słuchawek będą tym bardziej realistyczne, im szerszy będzie zakres herców. Należy pamiętać o tym, że dolna granica powinna być jak najniższa, a górna jak najwyższa. Niezwykle istotna jest również czułość dźwięku, którą określają decybele. Najbardziej pożądane modele mają więcej niż 80 dB, dla przykładu słuchawki Genesis H59 odznaczają się aż 107 dB.

Zadbaj o wygodę

Poza dobrymi parametrami niezwykle ważnym aspektem słuchawek jest również to, by czuć się w nich komfortowo. Sprzęt nie powinien nas uwierać ani uciskać. Duża część społeczności graczy preferuje słuchawki bezprzewodowe, jednak i one posiadają wady. Minusem takich słuchawek jest przede wszystkim fakt, iż miewają opóźnienia, co może okazać się niezwykle kłopotliwe podczas ważnej rozgrywki. Lepszym wyborem może okazać się zakup słuchawek z długim i giętkim kablem. Jeżeli chodzi o wykończenie słuchawek mamy do dyspozycji dwie możliwości – poduszki skórzane lub materiałowe. Te pierwsze mogą być dość niekomfortowe latem, kiedy temperatura na dworze jest wysoka, a poduszki przyklejają się nam do głowy. Z tego powodu sprzęt z poduszkami materiałowymi takimi jak w słuchawkach Creative Sound Blaster Blaze może okazać się bardziej praktycznym wyborem. W przypadku, w którym zależy nam na tym, aby słuchawki nie były ciężkie, sugerujemy model SteelSeries Arctis 1. Jego waga wynosi zaledwie 289g, co czyni je wyjątkowo lekkimi.

Podsumowanie

Dobre słuchawki wcale nie muszą kosztować fortunę. Nasze umiejętności i refleks możemy szlifować nawet na słuchawkach w przedziale do 300 zł. Wielu zawodowych graczy CS:GO rozgrywa swoje mecze właśnie w takim sprzęcie. Słuchawki HyperX Cloud Alpha HX-HSCA-GD/NAP są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się wysoką jakością bez wydawania dużej kwoty pieniędzy. Wybór odpowiednich słuchawkę w dużej mierze zależy od naszych indywidualnych preferencji. Z tego powodu przed zakupem takiego sprzętu powinniśmy dokładnie zapoznać się z ofertą słuchawek, które mamy na oku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}