W sieciLiteradar – Skład popkultury. Już dostępny, a w nim 160 stron!

Maciej Kulesa4 listopada 201326 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2013/11/literadar-listopad.jpg

literadar listopad

 

Niby ten sam, ale odświeżony. Literadar doczekał się nowej wersji. Internetowy magazyn zmienił nazwę na „Literadar – Skład popkultury„. Wiedzieliśmy, że tak będzie. Wiedzieliśmy również, że nowe wydanie pojawi się 5 listopada. Jednak, ku mojemu zaskoczeniu, magazyn pojawił się już dziś. W Literadar nie tylko dodano nowe treści (filmy i gry), ale zmieniono również serwis, na którym jest udostępniany. Wcześniej pojawiał się na Issuu, a teraz na Calameo. Niektórzy mogą czuć się zawiedzeni. Calameo nie posiada żadnej aplikacji na telefony i tablety. Trzeba sobie poradzić w inny sposób. Wystarczy pobrać plik z serwisu. Moim zdaniem jest to minus, ale ja nie skreślam Literadar z tego względu.

Długi czas czekałem aby ponownie pojawił się Filmradar, ale nie było mi dane ujrzeć tego magazynu. Na szczęście połączono Literadar i Filmradar w jeden magazyn i dodano sekcje z grami. Taka forma mi odpowiada. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Są krótkie opisy materiałów, dłuższe recenzje i wywiady. To jest lektura na kilka dni. Tego nie można ogarnąć w jednej chwili. Widać, że materiały nie były pisane na kolanie i nad niektórymi trzeba się dłużej pochylić.

Nie pozostaje mi nic innego jak zacząć lekturę i zaprosić Was do czytania. Literadar – Skład popkultury znajdziecie na Calameo: http://en.calameo.com/read/002871418fd02c0c704bb

2 comments

  • Piotr Stankiewicz

    5 listopada 2013 at 15:20

    Pozwolę sobie zaznaczyć, że wybór Calameo jako nowego dystrybutora jest podyktowany właśnie faktem, że lepiej sobie radzi z urządzeniami mobilnymi. Nie wymaga aplikacji i działa bez zarzutu.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.