NewsOrange Flex – elastyczna oferta dla ceniących swobodę

Paweł29 września 202019 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/orange-flex-1.jpg

Orange Flex to nowe rozwiązanie planu komórkowego w aplikacji, dzięki któremu zachowasz pełną kontrolę nad wydatkami. Ofertę aktywujesz, a następnie możesz nią zarządzać za pomocą aplikacji Orange Flex. Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację i zarejestrować konto. W każdej chwili możesz aktywować dodatkowe usługi i rezygnować z nich. Poznaj rewolucyjną ofertę Orange Flex i ciesz się wolnością!

Orange Flex – Plan komórkowy dopasowany do Twoich potrzeb

Orange Flex to propozycja dla osób, które cenią sobie swobodę. Za pomocą aplikacji mobilnej możesz wybrać ofertę, która w pełni odpowiada Twoim potrzebom. Sam decydujesz, z jakiego Planu  komórkowego chcesz korzystać w danym miesiącuDo dyspozycji masz cztery Plany – w ramach każdego z nich możesz korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w Polsce i w roamingu w UE. Różnią się wielkością pakietu danych. Możesz zdecydować się na Plan z 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB transferu, a najniższy z nich kosztuje zaledwie 25 z miesięcznieł Opłata zostanie pobrana automatycznie co miesiąc z karty, którą podepniesz pod aplikację Orange Flex. Możesz ją także uregulować za pomocą płatności BLIK.

Orange Flex – słuchaj, oglądaj, rozmawiaj

Niezależnie od tego, który Plan wybierzesz, będziesz mógł za darmo korzystać z usługi Social Pass. Dzięki niej możesz korzystać z najpopularniejszych komunikatorów i serwisów społecznościowych bez zużywania danych. Social Pass umożliwia nieograniczone korzystanie m.in. z Facebooka, Instagrama, Twittera, Snapchata, TikToka, Pinteresta, Messengera, WhatsAppa i Vibera.

Możesz także aktywować dodatkowe Passy, które działają na takiej samej zasadzie jak Social Pass. Usługa Music Pass pozwoli Ci słuchać muzyki na najpopularniejszych serwisach streamingowych, takich jak Tidal, Spotify, Apple Music, Deezer, Polskie Radio, Open FM czy Amazon Music bez limitu GB. Z kolei dzięki usłudze Video Pass nie musisz martwić się o zużycie danych internetowych podczas oglądania wideo na Netflixie, HBO GO,YouTube, VOD.pl, Orange TV Go czy WP.pilot

Orange Flex – pobierz aplikację i dołącz już teraz

Jesteś zainteresowany? Do Orange Flex możesz dołączyć nawet w tym momencie. Ze sklepu Google Play lub App Store pobierz aplikację Orange Flex i wskaż Plan komórkowy, z którego chcesz korzystać. Następnie zarejestruj konto  logując się za pomocą swojego adresu e-mail, konta Google, konta na Facebooku czy Apple ID. Wybierz konto indywidualne lub firmowe (jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą). Teraz wybierz interesujące Cię rozwiązanie – możesz przenieść numer z innej sieci lub zamówić nowy numer. W  kolejnym kroku potwierdź swoją tożsamość i wybierz metodę płatności – kartę płatniczą lub BLIK. Zrobione! Karta SIM zostanie dostarczona pod wskazany adres bezpłatnie przez kuriera, możesz także wybrać opcję odbioru w salonie Orange za 0 zł lub kupić ją w punkcie partnerskim za 3 zł. W Orange Flex możesz także skorzystać z wirtualnej karty eSIM jako głównej karty, lub karty dodatkowej na twój smartwatch

Wszystkie szczegóły oferty Orange Flex znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/.

Artykuł sponsorowany
zdjęcie: pixabay.com

One comment

  • Romuald

    1 października 2020 at 22:42

    Jeśli ktoś chce przetestować Orange Flex to jest kod na zwrot 50 zł po opłaceniu dwóch pierwszych pakietów: ROMUALDNSBV

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}