NewsOperatorzyWpis sponsorowanyOrange Flex – wszystko co musisz wiedzieć o modelu subskrypcyjnym

Model subskrypcyjny staje się coraz popularniejszy w sprzedaży i dotarł także do operatorów telekomunikacyjnych. W najnowszym wydaniu zaprezentowała go w maju sieć Orange. Nowa oferta Orange Flex to rewolucja na rynku, łącząca w sobie nowinki technologiczne i model subskrypcyjny. Na czym jednak polega ten model i co warto wiedzieć o nim zanim się na niego zdecydujemy? Oferta Orange Flex wywołała poruszenie nie bez przyczyny – po pierwsze, jest bardzo elastyczna i daje wiele możliwości; po...
Paweł17 lipca 201919 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/orange-flex.jpg

Model subskrypcyjny staje się coraz popularniejszy w sprzedaży i dotarł także do operatorów telekomunikacyjnych. W najnowszym wydaniu zaprezentowała go w maju sieć Orange. Nowa oferta Orange Flex to rewolucja na rynku, łącząca w sobie nowinki technologiczne i model subskrypcyjny. Na czym jednak polega ten model i co warto wiedzieć o nim zanim się na niego zdecydujemy?

Oferta Orange Flex wywołała poruszenie nie bez przyczyny – po pierwsze, jest bardzo elastyczna i daje wiele możliwości; po drugie, uwzględniła różnorakie potrzeby użytkowników telefonów komórkowych; po trzecie, pozwala na łatwe przejście na nią i zarządzanie – wszystko odbywa się z poziomu aplikacji mobilnej. Nowa oferta Orange działa w modelu subskrypcyjnym. Warto dowiedzieć się o nim więcej. Zobacz: https://flex.orange.pl

Abonament bez umowy

Model subskrypcyjny najprościej można nazwać abonamentem bez umowy. W klasycznym abonamencie zawieramy umowę na określony czas, w którym my zobowiązujemy się co miesiąc płacić operatorowi daną kwotę, za co on dostarcza nam określone usługi. Za wszelkie inne usługi nieuwzględnione w opłacie abonamentowej, płacimy dodatkowo przy rozliczeniu danego miesiąca.

Model subskrypcyjny od zwykłego abonamentu różni się przede wszystkim tym, że nie wiąże nas w żaden sposób długoterminową umową. Przystępując do korzystania z danej usługi, płacimy z góry za miesiąc. To podobieństwo między zwykłym abonamentem a modelem subskrypcyjnym. Podstawowa różnica jest jednak zasadnicza, a jest nią brak zobowiązań. Jeśli po dowolnym czasie korzystania z danej usługi uznamy, że nie podoba nam się ona, ktoś inny oferuje nam lepszą lub ta jest nam po prostu niepotrzebna, w każdej chwili możemy z niej zrezygnować.

Nie lubisz zobowiązań? My też nie

Model subskrypcyjny jest coraz popularniejszy, bo coraz bardziej cenimy sobie rozwiązania, które nie zmuszają nas do długotrwałych zobowiązań. Nic dziwnego – oferty rynkowe zmieniają się dynamicznie i zawierając umowę nawet na rok, już po kilku miesiącach może się okazać, że przepłacamy za dostarczane usługi. Dlaczego tak wiele osób korzysta z Netfliksa, HBO GO czy Spotify? Ogromne biblioteki to tylko jedna strona medalu – drugą jest właśnie to, że wszystkie te platformy wykorzystują model subskrypcyjny, nie zmuszając swoich użytkowników do pozostawania z nimi na dłużej niż miesiąc.

Teraz ofertę w modelu subskrypcyjnym przygotowała także sieć Orange i jest to właśnie Orange Flex. Jeśli więc twoja obecna oferta nie do końca cię zadowala, ale nie lubisz też zobowiązań, nowa propozycja pomarańczowej sieci może ci się spodobać. Jeśli w dodatku wiesz, jak działa model subskrypcyjny, bo na co dzień słuchasz sporo muzyki np. na Spotify albo jesteś na bieżąco z produkcjami Netfliksa, Orange Flex ucieszy cię nie tylko dlatego, że działa na tej samej zasadzie. Za kilka złotych miesięcznie otrzymasz tam pakiety, które pozwolą ci korzystać z serwisów streamingów bez limitu transferu danych. Jeśli zaś nigdy wcześniej nie korzystałeś z takiego rodzaju subskrypcji, pora się do niego przekonać. Pokochasz wygodę, którą daje!

Artykuł sponsorowany

Orange Flex – wszystko co musisz wiedzieć o modelu subskrypcyjnym

3 (60%) 2 votesOne comment

  • Halina ze zgorzelca

    17 lipca 2019 at 16:54

    Prepaid i tak lepszy. Za 25 zl nolimit na miesiac i 15 gb, albo rok za 300 zl i 1TB :D

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.