GoogleSmartwatchSystemyUrządzeniaOreo od dziś na Androidzie Wear.

Ponad miesiąc temu pojawiały się informacje, że trwają beta testy systemu Android Wear w wersji Oreo. Chodziło o posiadaczy smartwatch LG Watch Sport. Dziś już wiemy, że Google oficjalnie zaczyna udostępniać tę wersję na zegarki. Kiedy i jakie modele otrzymają Android Oreo? To wszystko zależy od producentów sprzętu, ale na Android Police pojawiła się wiadomość, że są już użytkownicy, którzy otrzymali aktualizację. Nowa wersja systemu zawitała na wspomnianym zegarku LG Watch Sport. O tym, że...
Maciej Kulesa7 grudnia 20173 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/03/android-oreo-1024x776.jpg

Ponad miesiąc temu pojawiały się informacje, że trwają beta testy systemu Android Wear w wersji Oreo. Chodziło o posiadaczy smartwatch LG Watch Sport. Dziś już wiemy, że Google oficjalnie zaczyna udostępniać tę wersję na zegarki. Kiedy i jakie modele otrzymają Android Oreo? To wszystko zależy od producentów sprzętu, ale na Android Police pojawiła się wiadomość, że są już użytkownicy, którzy otrzymali aktualizację. Nowa wersja systemu zawitała na wspomnianym zegarku LG Watch Sport.

O tym, że rozpoczęto proces aktualizacji poinformował na Google+ jeden z pracowników Google. Android Wear 2.0 bazuje na wersji Nougat i wydawałoby się, że Oreo będzie miało zmieniony numer. Jednak na zrzucie ekranu użytkownika wskazuje na wersję z numerem 2.6.0.xxx. Jakie zmiany wprowadzono w Android Wear Oreo? Dodano ustawienia wibracji dla powiadomień, blokadę dotyku, obsługę większej liczby języków i krajów oraz ulepszenia oszczędzania baterii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.