AplikacjeSystemyTutorialePromocja na kursy online. Programowanie i tworzenie aplikacji na Androida.

W dniu dzisiejszym mamy do czynienia z promocjami na dwóch serwisach udostępniających kursy online. Znajdziecie tam kursy programowania na Androida, ale nie tylko. Kilka razy opisywałem takie promocje i cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego też poniżej wrzucam kolejną porcję. Promocja na Strefa Kursów. Na Mikołajki przygotowano specjalną ofertę dla klientów. Kupon rabatowy 25% SANTA17 na wszytskie kursy, ważny jest do końca 06.12.2017r. Oprócz tego, wprowadzono ofertę specjalną: Worek niespodzianka. Jest to forma promocji, w której można kupić kurs w...
Maciej Kulesa6 grudnia 20174 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/kurs-programowanie-android-e1506603675819.jpg

W dniu dzisiejszym mamy do czynienia z promocjami na dwóch serwisach udostępniających kursy online. Znajdziecie tam kursy programowania na Androida, ale nie tylko. Kilka razy opisywałem takie promocje i cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego też poniżej wrzucam kolejną porcję.

Promocja na Strefa Kursów.

Na Mikołajki przygotowano specjalną ofertę dla klientów. Kupon rabatowy 25% SANTA17 na wszytskie kursy, ważny jest do końca 06.12.2017r. Oprócz tego, wprowadzono ofertę specjalną: Worek niespodzianka. Jest to forma promocji, w której można kupić kurs w rewelacyjnej cenie, biorąc pod uwagę jednak ryzyko. Dlaczego? Bo wybierając Worek Niespodziankę dopiero po zakupie klient dowie się, jaki kurs się w nim znajdował. Zdradzono mi, że kurs znajdujący się w Worku Niespodziance dotyczy tematyki tworzenia stron internetowych i został przeceniony o co najmniej 80%.  Szczegóły akcji znajdą Państwo na stronie: www.strefakursow.pl. W katalogu znajdziecie takie szkolenia jak:

  • Kurs Android – podstawy tworzenia aplikacji
  • Wprowadzenie do tworzenia aplikacji mobilnych
  • Tworzenie aplikacji na Androida dla nieprogramistów

Promocja na Educativo.

W dniu dzisiejszym wszystkie kursy można aktywować za połowę ceny. Zniżka 50% dotyczy każdego rodzaju szkoleń i obowiązuje od godziny 10:00 do 22:00, tylko w dniu dzisiejszym. Wszystkie materiały możecie zobaczyć na stronie: www.educativo.pl. W katalogu znajdziecie takie szkolenia jak:

  • Android Studio – programowanie aplikacji w praktyce
  • Android Studio od podstaw – tworzenie aplikacji
  • Programista Android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.