AplikacjePlayer.pl (Player+) z aplikacją na Android TV!

Piekło zamarzło! Firma postanowiła udostępnić aplikację Player+ użytkownikom Android TV. Teraz do szczęścia brakuje tylko przywrócenia aplikacji HBO GO na Android TV. Po weekendzie postaram się napisać coś więcej o aplikacji, jak tylko ją przetestuję. Player+ jakiś czas temu pojawił się w odświeżonej wersji i został wzbogacony o nowe kanały NC+. Teraz cały rynek czeka na dekoder internetowy od tej platformy i to może być powód udostępnienia aplikacji na Android TV. To nie zmienia faktu,...
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/player-pl-android-tv-1024x579.jpg

Piekło zamarzło! Firma postanowiła udostępnić aplikację Player+ użytkownikom Android TV. Teraz do szczęścia brakuje tylko przywrócenia aplikacji HBO GO na Android TV. Po weekendzie postaram się napisać coś więcej o aplikacji, jak tylko ją przetestuję.

Player+ jakiś czas temu pojawił się w odświeżonej wersji i został wzbogacony o nowe kanały NC+. Teraz cały rynek czeka na dekoder internetowy od tej platformy i to może być powód udostępnienia aplikacji na Android TV. To nie zmienia faktu, że w końcu producenci zdali sobie sprawę, że warto wyjść do klientów przystawek i telewizorów z tym systemem Google.

Aplikację Player+ dla Android TV pobierzecie ze sklepu Google Play.

Start dedykowanej aplikacji player z pełną płatną i bezpłatną ofertą to odpowiedź na potrzeby rosnącej grupy użytkowników urządzeń z systemem Android TV™ oraz realizacja strategii zapewnienia jak najszerszej dostępności naszych usług – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.

W sieci pojawiają się informacje o tym, że Player (Android TV) wymaga Androida w wersji minimum 7.0. Jednak mogę zdementować te plotki. Działa również na przystawce Xiaomi mi Box 4K z systemem Android 6.0.

Player (Android TV) oferuje:
– opcję wyszukiwania głosowego
– dynamiczne rekomendacje 
– funkcja continue watching & TV everywhere – oglądaj gdzie chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz
– program TV (EPG) z funkcją oglądania do 7 dni wstecz
– przewijanie kanałów live do 2 godzin wstecz.

Player.pl (Player+) z aplikacją na Android TV!

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}