NewsWpis sponsorowanyProfesjonalny serwis iPhone w Warszawie

Paweł13 października 20217 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/serwis-iphone-warszawa.jpg

Obecnie użytkujemy nasze smartfony i inne urządzenia przenośne niemal codziennie. Niezależnie, czy jesteśmy w domu, pracy lub w trakcie spotkania ze znajomymi, zawsze są przy nas nasi elektroniczni przyjaciele. Niekiedy jednak realizują się różne czarne scenariusze. Sprzęt ulega uszkodzeniu lub przestaje działać jak należy. Najczęściej wtedy instynktownie korzystamy ze wsparcia z salonu marki posiadanego urządzenia. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyne miejsce, gdzie możemy liczyć na profesjonalną pomoc.

Co oferuje nam serwis iPhone?

Autoryzowany serwis sprzętu elektronicznego może obejmować zakresem swojego wsparcia nie tylko różne rodzaje rządzeń, lecz także różne ich marki. Co istotne, nie jest to niezgodne z prawami konkurencji, ponieważ serwisy zewnętrzne udzielają pomocy i serwisują ten sprzęt, na którego obsłudze najbardziej się znają i oferują profesjonalną naprawę. Ponadto, z reguły rządzą się zupełnie odmiennym, znacznie niższym cennikiem za świadczone usługi niż mamy to w przypadku markowych salonów. Przykładowo, serwis RepairLab gwarantuje wsparcie techniczne obejmujące aż czterech producentów sprzętu elektronicznego, tj. Apple, Xiaomi, Samsung i Huawei. Bez jakichkolwiek obaw czy wątpliwości możemy oddać nasz sprzęt uszkodzony lub zniszczony wskutek wielu często doświadczanych przez użytkowników wypadków takich, jak:

  • uszkodzona obudowa,
  • wymiana wyświetlacza, który uległ stłuczeniu lub zarysowaniu,
  • wymiana tylnej szybki szczególnie w przypadku telefonu Apple,
  • wymiana baterii,
  • wymiana lub naprawa płyty głównej.

W zewnętrznym serwisie iPhone, a także innych marek sprzętu elektronicznego, dostajemy zapewnienie specjalistycznej obsługi, zwykle uzupełnianej usługą darmowego kuriera. Jednocześnie mamy gwarancję, że serwisowane urządzenie zachowa swoje walory estetyczne tak, jakby wyszedł z markowego salonu.

Wymiana tylnej szybki iPhone – serwis iPhone Warszawa

Nierzadką szkodą, jaka przydarza się użytkownikom iPhone’ów, jest zarysowanie lub stłuczenie tylnej obudowy urządzenia. Tylne szkło tych smartfonów posiada estetyczną, aczkolwiek delikatną i kruchą fakturę. Jest to szczególnie częste w przypadku iPhone X i XS. Wymiana tylnej szybki iPhone jest usługą świadczoną w ciągu 24 h od czasu zamówienia. Co więcej, otrzymujemy w ofercie 6-miesięczny okres gwarancji, darmową wycenę usługi i pozbawioną jakichkolwiek opłat wysyłkę sprzętu. W serwisie naprawczym nasz i’Phone będzie gruntownie przetestowany zarówno przed docelową naprawę, jak i po niej. Pozwala to m.in. porównać jakość samego serwisu.

Artykuł sponsorowany

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.