NewsPozostałe urządzeniaSmartwatchTabletyTelefonyUrządzeniaPromocja na smartfony i nie tylko. Xiaomi już od 340 złotych!

W sklepie Gearbest trwa jeszcze promocja z okazji 4-tych urodzin sklepu. Z tej okazji można trafić jeszcze na ciekawe ceny. Jednak są one również dostępne niezależnie od obchodzonych urodzin. Trafiłem na ciekawe promocje przeglądając dostępne smartfony. Są również okazje na urządzenia, które wysyłane będą z polskich magazynów GW-4. To jest dobra wiadomość, bo czas wysyłki jest niesamowicie krótki. Całość trwa około 5 dni roboczych i jest pozbawiona dodatkowych opłat takich jak VAT. Smartfony: Xiaomi Redmi...
Maciej Kulesa2 kwietnia 20187 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/03/promocja-sale.jpg

W sklepie Gearbest trwa jeszcze promocja z okazji 4-tych urodzin sklepu. Z tej okazji można trafić jeszcze na ciekawe ceny. Jednak są one również dostępne niezależnie od obchodzonych urodzin. Trafiłem na ciekawe promocje przeglądając dostępne smartfony. Są również okazje na urządzenia, które wysyłane będą z polskich magazynów GW-4. To jest dobra wiadomość, bo czas wysyłki jest niesamowicie krótki. Całość trwa około 5 dni roboczych i jest pozbawiona dodatkowych opłat takich jak VAT.

Smartfony:

Tablety:

Przystawki do telewizora:

Zegarki i opaski:

Gimbal:

Ciekawe jak się sprawdzi gimbal do smartfona…

Opublikowany przez fandroid.com.pl 29 marca 2018

Promocja na smartfony i nie tylko. Xiaomi już od 340 złotych!

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.