NewsTop 5 – Poznaj najlepsze przezroczyste etui do iPhone 11

Paweł23 października 201919 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/smartfon.jpg

Najnowsze urządzenie Apple, które kilka tygodni temu wyszło z produkcji, przez długi czas przed swoją premiera wzbudzało niemałe kontrowersje. Kwadratowy panel z aparatami, który zagościł po lewej stronie tylnej obudowy zszokował niejedną osobę. Zdaje się jednak, że szybko przywykliśmy do nowej formy iPhone’ów co potwierdzają chociażby wysokie wyniki sprzedaży. Jak na markę Apple przystało, oferowane urządzenia sprzedawane są w odpowiedniej dla producenta cenie. Niezależnie od tego, który model wybrałeś zdecydowanie warto uzbroić go w odpowiednie akcesoria, które nie tylko ochronią go, ale zabezpieczą również nas przed wysokimi kosztami napraw.

iPhone 11 to nowoczesne, świetnie wyglądające urządzenie. Smartfon w zależności od modelu sprzedawany jest w wielu wariantach kolorystycznych. Największą ilością barw może poszczycić się podstawowa wersja smartfona iPhone 11, bowiem jest ich aż sześć. Jest to piękne, szklane urządzenie, które niekoniecznie warto zakrywać dodatkową warstwą ochronną. Rozwiązaniem stają się przezroczyste obudowy, które jednocześnie chronią, dodają stylu oraz co najważniejsze nie zakrywają oryginalnego wyglądu naszego telefonu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, przezroczystych etui do iPhone 11 rekomendowanych marek Spigen, ESR oraz Ringke. Jeżeli zdziwiła was ilość firm podpowiadamy, że przezroczyste etui nie musi być zwykłą nakładką, a może posiadać szereg przydatnych funkcji i wiele różnorodnych form. Szeroka gama przezroczystych obudów umożliwia wybranie tej idealnej.

Minimalistyczna prosta nakładka w wersji klasycznej oraz brokatowej

Na pierwszy ogień idzie klasyczna przezroczysta nakładka. To najbardziej minimalistyczna opcja, którą znajdziemy w sklepach. Obudowa została pozbawiona jakichkolwiek zdobień i stanowi swego rodzaju bezbarwny pancerz dla iPhone 11. Dla osób potrzebujących jednak czegoś bardziej zróżnicowanego, marka Spigen przygotowała ciekawą odmianę tego etui.

Spigen Liquid Crystal – obudowa posiada przejrzystą konstrukcję, dzięki czemu w żaden sposób nie zakrywa oryginalnego wyglądu iPhone 11. Odpowiednio cienka i lekka formuła etui nie powiększa budowy smartfona. Etui posiada uniesione krawędzie, które podnoszą wyświetlacz ponad powierzchnię płaską w momencie, gdy nasz telefon zostanie odłożony ekranem do podłoża. Spigen Liquid Crystal występuje w trzech modelach: Crystal Clear (przezroczystej), Glitter Crystal (przezroczysta z brokatem), Glitter Rose (transparentnej różowej z brokatem). Uniwersalny pokrowiec Liquid Crystal sprawdzi się jako pokrowiec zarówno dla użytkowników, jak i użytkowniczek iPhone 11. Spigen przygotował też piękne, dziewczęce etui da pań w wersji brokatowej. Delikatne, lśniące drobinki brokatu zostały zatopione w przezroczystej formie nadając smartfonowi wyjątkowego stylu.

liquid crystal

Przezroczysta obudowa z wzmocnioną ramką

Najbardziej minimalistyczną wersją etui są w zasadzie bumpery. To gumowe ramki, które nakłada się wyłącznie na krawędzie smartfonów. Spigen przygotował dla nas etui, składające się z takiego bumpera, który został dodatkowo uzupełniony o przejrzyste plecki.

Spigen Ultra Hybrid – Na pierwszy rzut oka obudowa wygląda jak wspomniany wyżej Liquid Crystal. Poniekąd jest to słuszna uwaga. Pokrowiec również otrzymał podwyższoną konstrukcję, jednak w odczuciu jest nieco sztywniejszy, mimo zastosowania tego samego materiału TPU. Obudowa posiada gumową ramę, która dokładnie okala każdą z krawędzi iPhone 11. Ultra Hybrid doskonale zabezpiecza smartfon na jego najbardziej delikatnych elementach. Do wyboru mamy obudowę z przezroczystą i czarną ramką.

ultra hybrid

Przezroczysta obudowa pancerna w wyjątkowym stylu

Tak, tego typu obudowy naprawdę istnieją. Zazwyczaj pancerne etui kojarzy nam się z militarnym wyglądem akcesorium. Przedstawiana poniżej obudowa idealnie sprawdza się zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i ekstremalnej wyprawy w góry.

Ringke Fusion X – to obudowa, która nie zakryje nam wyglądu iPhone 11 a jednocześnie bardzo skutecznie będzie zabezpieczała wszystkie krawędzie smartfona. Konstrukcja pokrowca składa się z dwóch elementów, którymi są kolorowa ramka oraz przezroczyste plecki. Etui zostało wykonane z połączenia dwóch trwałych materiałów elastycznego TPU, z którego powstała ramka oraz z twardego poliwęglanu, z którego stworzono plecki. Mocna, gumowa rama bardzo dobrze odbija smartfon w momencie gdy ten spadnie rogiem do powierzchni. Pokrowce Fusion X występują w kilku wariantach kolorystycznych między innymi z czarną lub granatową ramką, a także z wzorem moro. To dynamiczne, eleganckie etui, które doskonale sprawdzi się w każdych warunkach.

fusion x

Wielofunkcyjna obudowa z podpórką

Tak naprawdę etui z podpórką są raczej nowością niż akcesorium, które znamy od dawna. Producenci akcesorium GSM idą na rękę tworząc pokrowce, które umożliwiają bardziej komfortową pracę z dużym urządzeniem. Obudowy tego typu zdają egzamin w momencie gdy lubimy oglądać filmy z poziomu naszego iPhone 11. Wystarczy odpowiednio ustawić wmontowaną nóżkę, która utrzyma smartfon w wybranej pozycji.

ESR Air Shield Boost – to delikatna i lekka obudowa. Przez swoją stosunkowo cienką konstrukcję polecamy ją raczej bardziej ostrożnym użytkownikom iPhone 11. Przy dolnej krawędzi obudowy została umieszczona płaska podpórka, która nie wystaje ponad powierzchnię obudowy, a stanowi z nią spójną całość. Metaliczna nóżka umożliwia ustawienie smartfona w pozycji pionowej i poziomej co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Polecamy tę obudowę każdemu minimaliście, który lubi oglądać filmy i seriale na swoim telefonie.

air shield boost

Przepiękne kobiece etui w kwiaty

Po raz kolejny marka Spigen udowadnia nam, że obudowa przezroczysta nie musi być zwykłą, nudną nakładką. Producent przygotował serie przepięknych etui dla kobiet. Etui te również są przezroczyste, jednak posiadają delikatne wzory, które nadają im wyjątkowego stylu.

Spigel Ciel – jest to jedna z najczęściej wybieranych obudów przez kobiety. Nic dziwnego w końcu etui z tej linii posiada naprawdę zjawiskowe wzory. Spigen stworzył przezroczyste etui, na którego powierzchni umieścił modne, kwieciste wzory. Nie są one jednak przesadzone i nie szpecą urządzenia. Różowe, czerwone i fioletowe kwiaty bardzo ładnie zgrywają się z kolorowymi wersjami obudów iPhone 11 zwłaszcza z zielonym, żółtym i fioletowym. Do wyboru mamy wersję bardziej bogato zdobioną Rose Floral i z mniejszą ilością kwiatów Red Floral, jest również wersja z delikatnym, białym wzorem Mandala.

spigen ciel

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że stworzona przez nas lista najciekawszych propozycji przezroczystego etui pomoże Wam w wybraniu tego idealnego pokrowca. Być może zainspirowało Cię etui z podpórką i skłoniło do dalszych poszukiwań, a może już wybrałeś którąś z obudów Spigena? Do naszej listy wybraliśmy wyłącznie te obudowy, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów ponieważ uważamy, że obudowa ma być jednorazowym wydatkiem, a nie takim który generuje koszty co kilka miesięcy przez swoją słabą jakość.

Producenci akcesoriów gsm ESR, Spigen i Ringke to rekomendowane marki, które z czystym sumieniem możemy polecić każdemu. Solidna konstrukcja, odpowiednie wykonanie i wielofunkcyjność produktów umożliwiają dopasowanie pokrowca pod własne potrzeby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}