NewsTelefonyUrządzeniaRendery smartfona LeEco Le X z ekranem 18:9 i czterema aparatami.

Smartfony LeEco (wcześniej LeTV) są dosyć znane wśród osób interesujących się chińskimi produktami. Co więcej, firma produkuje ciekawe modele, które charakteryzują się naprawdę dobrą jakością wykonania. Sam miałem okazję korzystać z kilku smartfonów LeEco, a na blogu pojawiły się dwie recenzje tego producenta: Recenzja LeEco Le S3. Recenzja LeEco (LeTV) 1s X500. Firma ma jednak w planach nowy, ciekawie prezentujący się smartfon. W ostatnim czasie nie było głośno o producencie i najciekawszym modelem był LeEco...
Maciej Kulesa19 lutego 201825 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/05/leeco-le-2.jpg

Smartfony LeEco (wcześniej LeTV) są dosyć znane wśród osób interesujących się chińskimi produktami. Co więcej, firma produkuje ciekawe modele, które charakteryzują się naprawdę dobrą jakością wykonania. Sam miałem okazję korzystać z kilku smartfonów LeEco, a na blogu pojawiły się dwie recenzje tego producenta:

Firma ma jednak w planach nowy, ciekawie prezentujący się smartfon. W ostatnim czasie nie było głośno o producencie i najciekawszym modelem był LeEco Le Pro 3 AI Edition, którego można zakupić w różnych promocjach.

LeEco Le Pro 3 AI Edition

Na horyzoncie pojawia się dużo ciekawsze rozwiązanie, które będzie nawiązywało do obecnych trendów i standardów. Chodzi tutaj oczywiście o ekran z proporcjami 18:9 i cztery aparaty. W sieci pojawiły się pierwsze rendery prezentujące smartfona LeEco Le X, bo tak prawdopodobnie będzie nazywał się najnowszy produkt.

Na tę chwilę nie ma żadnej mowy o przypuszczalnych parametrach LeEco Le X, ale trzeba przyznać, że jeśli rendery okażą się prawdziwe, to możemy doczekać się fajnie wyglądającego chińskiego smartfona. Do tego na pewno dojdzie bardzo dobra konstrukcja, bo to charakteryzuje producenta. Mam jednak nadzieję, że LeEco da wybór i na rynku pojawi się również model z procesorem Snapdrago, a nie tylko z MediaTek.

2 comments

 • Mateusz

  20 lutego 2018 at 11:19

  Zgodzę sie z kolegą. Smartfon bardzo dobrze wygląda i opcje też ma całkiem całkiem. Zastanowię się nad nim, jak będę wybierał telefon dla siebie.

  Reply

 • RINGKING

  19 lutego 2018 at 14:59

  Smartphone wygląda naprawdę nowocześnie i pewnie taki jest. Być może okaże się hitem w swojej kategorii. Na razie nie planuję zmiany urządzenia GSM lecz za kilka miesięcy kto wie. BYć może ten smartphone będzie kolejnym, którego kupię. Kto wie czy nie będzie swego rodzaju zaskoczeniem i niespodzianką in plus.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}