NewsTelefonyUrządzeniaPierwsze zdjęcie Samsunga Galaxy S10. Są nowe informacje.

Maciej Kulesa3 stycznia 20195 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/samsunglogo-1.png

Pierwsze zdjęcie Samsunga Galaxy S10. Są nowe informacje.

Galaxy S10 – nazwa kodowa Beyond 1. Niedługo doczekamy się premiery nowego smartfona ze stajni Samsunga. Jak co roku, nowości rozpalają wielu czytelników i tak też jest w przypadku nadchodzącego modelu. Tym razem mamy do czynienia z prawdziwym zdjęciem telefonu, a nie renderem. Możemy założyć, że jest to prawdziwa informacja, bo ukazała się na Twitterze, na profilu Evan Blass.

Powyższe zdjęcie przedstawia Samsunga Galaxy S10 z jedną przednią kamerką. Prawdopodobnie wersja Galaxy S10 Plus otrzyma dwa przednie aparaty. Jednak obydwie wersje mają mieć możliwość bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Po przyłożeniu zegarka do smartfona Galaxy S10 będzie można go ładować bezprzewodowo. Podobne rozwiązanie wykorzystuje Huawei. Z kolei intel ma w planach wprowadzenie do laptopów takiej technologii.

Galaxy S10 (Beyond 1) będzie wyposażony w  ekran o przekątnej 5,8″, a wersja S10 Plus (Beyond 2) w wyświetlacz 6,4″. Mówi się, że obydwa smartfony otrzymają procesor Snapdragon 855 firmy Qualcomm lub Samsunga Exynos 9820. Dostępność chipsetów będzie uzależniona od regionu, w którym będą sprzedawane smartfony.

Jeśli mielibyśmy iść dalej tropem plotek, to można wspomnieć o innych wariantach: S10 Lite (Beyond 0), Beyond X i Samsung Infinity Flex. Pierwszy z nich ma być „odchudzoną” wersją wcześniej omawianych smartfonów. Kolejny z nich – Beyond X – ma być najpotężniejszym wariantem, dla osób, które nie lubią kompromisów. Mówi się nawet o sieci 5G. Natomiast wariant Infinity Flex ma być długo oczekiwanym smartfonem z giętkim ekranem lub po prostu składanym telefonem.

Na potwierdzenie tych wszystkich informacji musimy jeszcze poczekać. Prawdopodobnie do konferencji MWC 2019, która odbędzie się pod koniec lutego 2019 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}