MWC 2018TelefonyUrządzeniaUdostępniono filmiki prezentujące możliwości Samsunga Galaxy S9.

Maciej Kulesa15 lutego 20184 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/samsung-galaxy-s9-promo-1024x657.jpg

Do premiery Samsunga Galaxy S9 zostało już niewiele czasu. Impreza odbędzie się dokładnie 25 lutego 2018, w przeddzień oficjalnego startu MWC 2018. Na pewno producent przygotował wielkie wydarzenie i dla niektórych takie święto można porównać do takich imprez jak finał Ligii Mistrzów w piłce nożnej. Atmosfera podsycana jest kolejnymi plotkami, kontrolowanymi przeciekami i filmikami. Teraz mamy do czynienia z tą ostatnią formą prezentacji.

Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy S9.

Na materiałach Samsung skupia się na najważniejszych funkcjach i tutaj mamy możliwość zobaczenia takich funkcji jak: animoji, zdjęcia przy słabym oświetleniu, szybkość lub super slow motion.

Pierwsza funkcja, to kopia możliwości z iPhone X, czyli animowanych emotikon. Ta nowość wywołuje skrajne emocje, bo przez jednych uważana za totalne zero, a inni chwalą sobie i bawią się świetnie. Z kolei lepsze zdjęcia przy słabym oświetleniu (czyt. w nocy) są na wagę złota. Z materiału ciężko wyciągnąć większe wnioski, bo nie jesteśmy w stanie określić jakości bez powiększenia fotografii. Natomiast ostatnia funkcja nie jest określona dokładnie, bo może chodzić o wydajność/prędkość smartfona Samsung Galaxy S9, ale również może przedstawiać tryb super slow motion. Ja obstawiam, że chodzi o właśnie tę ostatnią funkcję.

https://youtu.be/GthDneoSuSI

https://youtu.be/GFNwvbgJUlE

https://youtu.be/JRncyWWBbQY

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.