NewsWpis sponsorowanyWyczerpałeś limit internetu? Dowiedz się, jak doładować go w Orange

Paweł29 czerwca 20207 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/orange-1.jpg

Oglądasz na komórce swój nowy odcinek ulubionego serialu kiedy nagle kończy się pakiet internetowy? Jesteś na wyjeździe i w połowie drogi okazuje się, że wyczerpał się internet i nie możesz korzystać z nawigacji? Jeśli choć raz zdarzyła Ci się taka sytuacja, wiesz, jak ważne jest, aby szybko doładować internet w telefonie na kartę! Jak zrobić to najszybciej? Pokazujemy jak szybko doładować internet w Orange!

Doładowanie konta czy uruchomienie pakietu?

W zależności od sytuacji, w przypadku wyczerpania limitu internetu możliwe są dwa rozwiązania. Jeśli na koncie abonenckim nie ma żadnych środków, należy doładować konto. Jak zrobić to najszybciej? Przez internet i serwis https://doladowania.orange.pl/. Dlaczego właśnie ten? Przede wszystkim sprawia, że pieniądze od razu dostępne są na koncie, nie trzeba szukać kiosku lub sklepu z kartą.

Ktoś może spytać – jak doładować konto przez internet skoro jego pakiet się właśnie skończył? Nie jest to żadna przeszkoda – nie trzeba doładowywać konta z telefonu, na którym mają się pojawić się środki. Można zrobić to z dowolnego urządzenia – wystarczy podać numer, który ma zostać doładowany. Dzięki temu można doładować internet nie tylko sobie, ale również bliskiej osobie, której również wyczerpał się limit internetowy.

Pakiety internetowe w Orange na kartę – jak je uruchomić?

Jeśli środki na koncie są już dostępne, można uruchomić jeden z wielu dostępnych pakietów internetowych. Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć pod tym linkiem: https://doladowania.orange.pl/oferta/jak-doladowac-internet/. Należy jednak wspomnieć, że pakiety mogą dotyczyć tylko internetu, ale również nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów oferowanych razem z paczką gigabajtów do wykorzystania.

Jeśli wyczerpanie limitu zdarza się regularnie, warto zawczasu wykupić większy pakiet lub zdecydować się na jedną z ofert cyklicznych. Jak działają? Co określony czas (tydzień lub miesiąc) operator pobiera kwotę z konta abonenta, w zamian daje mu nielimitowaną możliwość dzwonienia i wysyłania wiadomości, a także określony pakiet internetowy. Dzięki temu nawet zapominalscy będą mogli cieszyć się regularnym odnowieniem paczki gigabajtów. Jedynym warunkiem jest posiadanie odpowiedniej ilości środków na koncie.

Artykuł sponsorowany.

Grafika: pexels.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020