SystemyW sieciXbox Video (Filmy Xbox) w Polsce już w czerwcu?

Maciej Kulesa14 kwietnia 20144 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2014/04/xbox-movies-w-polsce.jpg

Na naszym rynku ze świecą szukać dobrego serwisu VOD z filmami. Nie ukrywajmy, że jest inaczej. Niech ktoś wskaże dobry serwis VOD, w którym możemy oglądać nowości filmowe i serialowe. W ostatnim czasie pojawiło się kilka serwisów, ale żaden nie zasługuje na miano dobrego. Wciąż daleko nam do rynku zachodniego. Wciąż czekamy na zagraniczne serwisy, a najszybciej do Polski miała zawitać oferta z filmami na Google Play. Jak jest, każdy widzi.

Xbox Video już w czerwcu? Bardzo możliwe!

Z pewnego źródła dowiedziałem się, że prawdopodobnie w czerwcu, w Polsce ma wystartować serwis Xbox Video. Jest on już dostępny dla użytkowników, ale nie u nas nad Wisła. Ma się to zmienić w najbliższym czasie. To jest dobra wiadomość bo wtedy może się coś ruszyć na naszym rynku. Widać, przynajmniej na rynku USA, że oferta Xbox Video jest bogata. Ceny za wypożyczenie i kupno filmu nie są wysokie. Ceny na naszym rynku mają być przystępne – taką informację udało mi się uzyskać.

Z serwisu będzie można korzystać poprzez stronę internetową, konsolę Xbox, Windows 8 i Windows Phone. Ja mam nadzieję, że ta informacja potwierdzi się i będę mógł w końcu korzystać z porządnego serwisu VOD w Polsce. Zaznaczam jednak, że termin wprowadzenia Xbox Video do Polski nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Jest to informacja, którą otrzymałem nieoficjalnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.