TelefonyUrządzeniaDobra promocja na stmartony Xiaomi Redmi Note 4X z 3GB i 4GB RAM.

Wczoraj otrzymałem wiadomość o kodach rabatowych na smartfon Xiaomi Redmi Note 4X. Dzięki nim ceny ulegają sporym obniżkom. W promocji dostępne są dwa modele Redmi Note 4X: z pamięcią 3GB RAM i 4GB RAM. Osobiście testowałem pierwszy wariant i z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten model. Jest to dobry stosunek możliwości do ceny, a jeśli jeszcze dodamy do tego kod rabatowy, to mamy przed sobą naprawdę świetną okazję. Xiaomi Redmi Note 4X Smartphone 3GB 32GB...
Maciej Kulesa15 lipca 201747 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/DSC_5695-e1500123766856.jpg

Wczoraj otrzymałem wiadomość o kodach rabatowych na smartfon Xiaomi Redmi Note 4X. Dzięki nim ceny ulegają sporym obniżkom. W promocji dostępne są dwa modele Redmi Note 4X: z pamięcią 3GB RAM i 4GB RAM. Osobiście testowałem pierwszy wariant i z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten model. Jest to dobry stosunek możliwości do ceny, a jeśli jeszcze dodamy do tego kod rabatowy, to mamy przed sobą naprawdę świetną okazję.

Trzeba jednak dodać, że model z pamięcią 4GB RAM napędzany jest przez procesor Helio X20, z kolei wariant z 3GB RAM przez procesor Snapdragon 625. Tutaj pewnie wybrałbym model z mniejszą pamięcią, ale z pewniejszym układem, chociaż wśród użytkowników zdania są podzielone.

Testowałem Redmi Note 4X ze Snapdragonem i wypada rewelacyjnie. Używałem do przez długi czas i nie miałem z nim żadnych problemów. Na temat wersji z Helio X20 ciężko mi się wypowiadać, ale dwóch znajomych również ceni sobie te smartfony. Mimo wszystko kierowałbym się w stronę Snapdragona. Warto zwrócić jeszcze uwagę na obsługę sieci LTE. Brakuje w nich częstotliwości 800 mHz i osoby, które planują korzystanie z tej sieci w mniejszych miastach powinny odpuścić sobie te wersje. Użytkownicy z większych aglomeracji nie będą miały problemów, bo smartfony pracują w sieci B38 2600 mHz.

Jeśli chcielibyście ominąć podatek VAT, to jest taka szansa. Specjalnie dla polskich klientów sklep umożliwia taką wysyłkę. Wystarczy w zamówieniu wpisać I need tax-free shipping, thanks.

W tekście umieściłem linki afiliacyjne. Poniżej znajdziecie „czyste” odnośniki:

Dobra promocja na stmartony Xiaomi Redmi Note 4X z 3GB i 4GB RAM.

Opinia4 comments

 • Norbert G.

  16 lipca 2017 at 09:05

  Helio jaki by nie był nie obsługuje pasma LTE 800 mhz

  Reply

  • fandroid.com.pl

   16 lipca 2017 at 12:09

   W niektórych chińskich modelach, na przykład Elephone, znajdziesz LTE 800.
   Pewnie da się jakoś odblokować.

   Reply

 • Tomasz Dąbrowa

  16 lipca 2017 at 08:52

  Daj spokój helio x20 jest stanowczo lepszy, fakt snapdragon jest mocniej uplasowany na rynku ale mediatek coraz więcej urządzeń podbija przez co coraz lepsza jest optymalizacja . Procesory helio są dość przyszłościowe
  Mam UMi Super ( helio p10)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}