AplikacjeZarządzaj paczkami w aplikacji InPost – łatwiej nie będzie!

Paweł5 sierpnia 20199 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/inpost-mobile.png

Korzystanie z paczkomatów InPost od zawsze dawało możliwość szybkiego nadania oraz odbioru paczek. Trudno było sobie wyobrazić sytuację, w której ten proces mógłby być jeszcze sprawniejszy. A jednak, pomimo i tak krótkiej ścieżki zakupowej klienta, od wyboru do dostarczenia paczki pod określoną lokalizację, postanowiono jeszcze bardziej usystematyzować proces dostarczania przesyłki. W jaki sposób?

Teraz, z aplikacją InPost, wszystkie informacje o paczkach masz w jednym miejscu. Ale to nie wszystko! Bo rozbudowanych funkcji segregowania, personalizacji oraz nadania i odbioru jest znacznie więcej. A oszczędność czasu przy wyborze tego kuriera, bije na głowę wszystkie inne firmy kurierskie.

O tym, że InPost próbuje sprostać wymaganiom swoich klientów świadczy chociażby fakt tworzenia każdego roku kolejnych punktów odbioru. – Chcemy dotrzeć do każdego mieszkańca Polski, skrócić czas dojazdu do paczkomatu, ale również umożliwić pełną funkcję dla śledzenia swoich przesyłek. Aplikacja ma w tym pomóc. I jesteśmy przekonani, że spełni nasze oczekiwania.

Nowe możliwości śledzenia w aplikacji mobilnej – co się zmienia?

O tym, w jakim miejscu znajduje się Twoja paczka, mogłeś do tej pory dowiedzieć się z otrzymanego linku do jej śledzenia. W mobilnej aplikacji wszystko zobaczysz bezpośrednio na ekranie, a czytelne powiadomienia, które zresztą będziesz mógł personalizować – poinformują o lokalizacji Twojej przesyłki. Uwaga, nie tylko tej, która pędzi bezpośrednio do Ciebie, ale również o tych przesyłkach, które nadałeś do bliskich osób.

Nie rejestrujesz paczek, ponieważ za każdym razem zostają przypisane do Twojego indywidualnego numeru telefonu. Po nadaniu status o przesyłkach jest od razu dostępny w aplikacji. Ale co ciekawe, jeśli zamawiasz dużo i często to będziesz mógł nadać paczkom własne tytuły, nazwy robocze, dzięki którym szybko je zweryfikujesz. Do tej pory dostawałeś wyłącznie numer paczki, który w gąszczu przesyłek, nie mówił Ci zbyt wiele.

Śledzenie statusu Twoich paczek to jedno, a archiwizowanie poprzednich to drugie. Masz wgląd do historii swoich przesyłek, które zostały dostarczone już jakiś czas temu. Tym samym zasięgniesz informacji o paczce, nawet jeśli odebrałeś ją miesiąc temu.

Aplikacja InPost – ma oszczędzać czas

To główne założenie projektu, tuż obok rozbudowanych opcji śledzenia i lokalizacji. W aplikacją nie musisz już szukać numeru przesyłki, tak jak to było poprzednio za pomocą standardowej obsługi, kiedy danych o niej poszukiwałeś w SMS-ach. Wszystkie informacje w przejrzysty sposób masz uporządkowane w aplikacji, a do otwarcia skrzynki wystarczy zeskanować kod.

Ciągle zapominasz o odbiorze paczki? Funkcja notyfikacji geofencing, przypomni Ci o odbiorze paczki, jeśli przechodzisz lub przejeżdżasz obok Paczkomatu, w którym czeka przesyłka. Ile razy wracałeś do punktu odbioru, bo przypomniałeś sobie o przesyłce w domu?

Proste jest także płacenie. Możesz zapłacić za paczkę bezpośrednio w aplikacji, wystarczy doładować konto InPost środkami z konta. Płacić możesz szybko i w dowolnym momencie.

Aplikację możesz pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play, AppStore, HUAWEI App Gallery. Jeśli chcesz korzystać ze wszystkich możliwości tego kuriera to wypróbuj najnowszych opcji przesyłki, które Ci udostępnił. Z pewnością warto!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}