Wpis sponsorowanyZdrada męża – jak ją rozpoznać?

Paweł14 lutego 2020216 min

Czy da się poznać, że mąż lub partner mają kogoś na boku? Zdecydowanie tak. Symptomy zdrady wysyłane przez mężczyzn są niekiedy bardzo czytelne i warto się nimi zainteresować. Sprawdź, czy zdrada męża może dotyczyć ciebie?

Na początku zaznaczmy, że zdrada męża może przybrać różne formy. To zarówno pojedynczy skok w bok, długotrwały romans, jak i znajomość internetowa. Uważne i trzeźwe spojrzenie na sytuację, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami oraz pracą doświadczonych detektywów pozwalają wykryć każdą z form.

Ilu mężczyzn zdradza?

Zdrada jest coraz bardziej rozpowszechnionym zjawiskiem wśród Polaków. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Centrum Profilaktyki Społecznej w 2016 roku, 39 procent małżonków przyznaje się do skoku w bok. Statystyka ta dotyczy jednak wszystkich osób, bez względu na płeć.

Spójrzmy więc jak często zdarza się zdrada męża. Badanie CPS pokazuje, że około 46 procent małżonków płci męskiej zdradzało. Ich romanse są najczęściej krótkie i dynamiczne. Warto dodać, że niewierni mężowie to głównie osoby w wieku od 25 do 50 lat.

Bardzo ważne z punktu widzenia rozpoznania zdrady jest miejsce i okoliczność zdrady. Badania pokazują, że nawet, co piąty mężczyzna miał romans z koleżanką z pracy. Nawet 60 procent mężów przyznaje się do niewierności podczas wyjazdów służbowych. Jakie powody zdrady podają?

Najczęściej jest to stres i chęć odreagowania, problemy w domu i problemy w pracy, brak kontroli po alkoholu i potrzeby fizjologiczne, będąc długo poza domem. Statystyki pokazują również, że im starszy jest mężczyzna, tym romans staje się dłuższy i bardziej zażyły.Niestety, statystyki potwierdzają, że z roku na rok zdradzających mężczyzn przybywa (fot. Pixabay.com)]

zdrady

Jak objawia się zdrada męża?

Psychologowie potwierdzają, że mężczyźni nie potrafią dobrze ukrywać zdrady. Co ciekawe, są bardziej impulsywni i uczuciowi od kobiet. Nie zwracają również uwagi na szczegóły, a to w nich tkwi często dowód romansu. Według psychologów symptomów zdrady jest wiele. Co więc warto obserwować?

Zdrada męża objawia się głównie przez jego zachowanie. Wojciech Wypler, znany psycholog i autor książki Anatomia zdrady udowadnia, że po sposobie bycia mężczyzny można dowiedzieć sięnie tylko o romansie, ale też określić jakie jest jego prawdopodobieństwo. Skupmy się jednak na tym, co stało się, a nie co może się stać.

Otóż najczęściej w romans uwikłani są mężczyźni, którzy nagle tracą zainteresowanie partnerką. Małżonek może być tak zaaferowany i podniecony nową znajomością, że zapomina o świecie. Nie skupia się już na ubiorze żony, pozwala jej na ciągłe wyjścia na miasto, a jej problemy są dla niego tylko zdawkowymi informacjami. Uwaga, z badań wynika również, że niekiedy uwikłani w romans mężowie chcą ukoić swoje sumienie i zachowują się wręcz odwrotnie – do przesady interesują się żoną i stają się o nią niesamowicie zazdrośni!

Poza tym zdrada męża uwydatnia się też przez niekontrolowane wybuchy złości lub całkowite wyciszenie partnera, ciągłą zmianę planów dnia i trybu życia (np. niespodziewanym uprawianiem sportu lub zainteresowaniem kinem, jeżeli wcześniej nie wchodziło to w grę), albo odmianę wyglądu – psychologowie potwierdzają, że kochankowie chcą bardziej podobać się kobietom, z którymi romansują, niż swoim żonom. Specjaliści podkreślają jednak, że powyższe symptomy nie są niezbitymi dowodami na zdradę, a na pewno nie mogą być nimi w sądzie. Do tego trzeba czegoś więcej!

Potwierdzenie zdrady nie jest już trudne

Przy rozwiniętej technologii nie jest ciężko udowodnić zdradę męża. Urządzenia szpiegowskie pozwolą kontrolować większość dnia mężczyzny, sprawdzając czy nie ma on kogoś na boku.

Zdradzający mężowie nie chcą udostępniać żonom swoich telefonów lub komputerów. Mogą mieć tam np. rozmowy z kochankami lub ich zdjęcia. Od obserwacji tych urządzeń warto zacząć kontrolę. Są specjalne aplikacje, które pozwalają na pozyskanie informacji, kiedy i do kogo dzwonił lub pisał partner.

Telefon to zresztą świetny sposób do lokalizacji męża. Lokalizacja telefonu na platformie AlfaTRACK pozwala sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się użytkownik smartfonu. W ten sposób łatwo dowiemy się, czy partner rzeczywiście spędza nadgodziny we własnym biurze.

Mąż może jednak zdradzać w miejscach, które są żonie dobrze znane. Warto zainwestować w ukryte kamery, umieszczone w różnych przedmiotach. Kamerę w budziku można zostawić w sypialni, nagrywając ewentualne harce łóżkowe z obcą kobietą. Dzięki urządzeniu ukrytemu w wizjerze od drzwi zewnętrznych, szybko zorientujemy się kto i o jakiej porze wchodził do domu. Kamera zainstalowana w zapalniczce można ukryć np. w samochodzie lub podarować mężowi, mając pełną kontrolę nad jego zachowaniem (jeżeli ten pali).

Bardzo dobrym pomysłem jest również ukrycie kamery w miejscach, do których mężczyzna raczej nie zagląda (np. w kwiatach). Rozwiązaniem dla kobiet, które chcą potwierdzenia zdrady męża może być też wynajęcie specjalisty, czyli prywatnego detektywa, który ma dostęp do najlepszej technologii szpiegowskiej. Ten zdobędzie wszystkie dowody, niezbędne np. w czasie rozprawy rozwodowej.

2 comments

 • Jakub

  14 lutego 2020 at 14:12

  Nie wiem co sądzą o tym inni, ale moim zdaniem ten artykuł ma niewiele wspólnego z życiem.
  Mąż traci zainteresowanie żoną?
  Nasza córka śpi z nami w łóżku od pierwszych dni życia, co niestety przekłada się na życie erotyczne, a co za tym idzie, coraz słabszy pociąg seksualny.
  Zmienia styl, bo ktoś mu wpadł w oko?
  Podobnie jak kobiety, chcemy wyglądać nie tylko dobrze, ale także w zgodzie z nowymi trendami, dlatego raz na jakiś czas lubimy odświeżyć swoją garderobę o jakiś nowy, niekoniecznie oklepany ciuch.
  Sprawdzanie telefonu?
  Dla mnie to już definitywny szczyt chamstwa.
  Nie sprawdzałem, nie sprawdzam i nie mam zamiaru sprawdzać telefonu mojej żony.
  Po ślubie zaczynamy dysponować „majątkiem wspólnym”, ale nasze telefony, to nasza prywatna, nienaruszalna własność, do której nikt nie powinien się rościć dodatkowych praw.
  Takie miałem zdanie gdy ze sobą chodziliśmy, w czasach narzeczeństwa i po ponad 2 latach małżeństwa.
  I choć mój wygląd (fryzura, ubiór) przez te prawie 10 lat zmieniał się wielokrotnie, to tej racji nie zmienię nigdy

  Reply

  • Rozterka

   24 lipca 2020 at 11:32

   Są jednak małżeństwa jak moje panie Jakubie (imieniku mojego męża). I gdy przez 8 lat telefony są jak otwarta karta i bierzemy ten który jest pod ręką (żeby zadzwonić do dzieci/ rodzicow lub cos wygooglowac) a raptem małżonek ostatnio wyrwał mi telefon w panice i zaczął mówić żebym nie ruszała???
   Raczej do tego nawiązuje autor tekstu.
   Mój mąż zaczął się odchudzać ‚dla mnie’ chociaż nigdy go nie prosiłam.
   Czeste dłuższe zostawanie w pracy i wyjścia służbowe?!
   Brak zainteresowania seksem gdy wczesniej byl niewyżyty?! A teraz mnie odpycha…
   Gdy płacze mu to wisi gdy kiedyś był moim oparciem i chociaz bez słów ale przytulił!
   Widzi pan… w moim przypadku wszystko się zgadza chociaż mnie to nie cieszy bo mimo wielu okazji ja mężowi świństwa nie zrobiłam.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.