AplikacjeArtykuł eksperckiWpis sponsorowanyI… TAKI sposób na wyszukanie wakacji marzeń!

Maciej Kulesa17 października 201828 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/artykul_aplikacja_2-1280x854.jpg

I... TAKI sposób na wyszukanie wakacji marzeń!

Planowanie wakacji i wybór właściwej oferty do niedawna wiązało się z wyprawą do salonów biur podróży. Obecnie można dokonać wyboru już nie tylko w domowym zaciszu, ale korzystając z udogodnień jakie oferują aplikacje mobilne dla turystyki.

We wrześniu Biuro Podróży ITAKA wprowadziło nową wersję swojej aplikacji mobilnej. Z jej pomocą można w łatwy i przyjemny sposób przeglądać wszystkie oferty wczasów, wycieczek objazdowych i fakultatywnych z szerokiego wachlarza propozycji firmy.

Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim dodatkowe funkcjonalności, ale także przejrzysty ekran i cały panel. Dzięki połączeniu ze Strefą Klienta i natywnemu procesowi rezerwacji nie ma potrzeby logowania z poziomu komputera.

Wszystkie informacje dotyczące ulubionych ofert, a przede wszystkim dokonanych rezerwacji można odszukać na koncie. Przed planowaną zarezerwowaną podróżą w aplikacji pojawiają się rozszerzone informacje dotyczące m.in. daty i godziny wylotu, kalkulator walut ułatwiający planowanie wydatków podczas wyjazdu oraz najważniejsze informacje o miejscu wypoczynku.

Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników aplikacji jest możliwość dodawania opinii do zrealizowanych wakacji.

itaka - możliwość dodawania opinii do zrealizowanych wakacji.

Cała aplikacja jest bardzo przejrzysta, intuicyjna i łatwa w obsłudze. Filtry wyszukiwania ułatwiają odnalezienie interesujących wczasów, a dodatkowe oferty w postaci hoteli i wycieczek lokalnych zapewniają skonstruowanie i zarezerwowanie jedynej w swoim rodzaju podróży.

W najbliższym czasie, aplikacja zostanie także powiązana z programem lojalnościowym, zapewniając dostęp do specjalnych zniżek i ofert oraz wymiany zgromadzonych punktów na wybrane nagrody.

Najważniejsze atuty aplikacji to:

 • udoskonalone filtry wyszukiwania,
 • dostęp do panelu Strefy Klienta,
 • możliwość rezerwacji oferty bezpośrednio w aplikacji,
 • powiadomienia o zmianie cen „ulubionych ofert”,
 • poszerzone informacje dotyczące dokonanej rezerwacji,
 • kalkulator walut.

Znajdź swoje idealne wczasy z aplikacją i zarezerwuj w kilku prostych krokach, ciesz się wymarzonymi wakacjami! Aplikacja mobilna ITAKI dla systemów Android i iOS dostępna jest tutaj.

2 comments

 • anna

  11 maja 2019 at 12:31

  nie raz latałam na wakacje z Itaką i również gorąco polecam :) zawsze czuję się bezpiecznie i wszystko jest świetnie zorganizowane

  Reply

 • Alicja

  18 października 2018 at 11:41

  Mam i polecam. Te piękne, kolorowe zdjęcia sprawiają, że najchętniej co miesiąc bym gdzieś wyjeżdżała =) Co do samej apki, to jest spoko. Łatwo się wyszukuje wycieczki i wszystko jest przejrzyste.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.