AplikacjeTutorialeDzień informatyka. Z tej okazji kursy online taniej o 50%!

Maciej Kulesa8 czerwca 201815 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/dzień-informatyka-promo-e1528463109523.jpg

Platforma Educativo udpstępniła promocję z okazji Dnia informatyka. Nawet nie wiedziałem, że jest takie „święto”. Szczerze, to gubię się w tych specjalnych dniach kota, smartfona, informatyka i innych. Jednak taka promocja ma już sens, bo to dobry start by zacząć przygodę z programowaniem na Androida lub poszerzeniem wiedzy. Kilka razy informowałem cię już o podobnych akcjach, które dotyczyły Strefy Kursów. Tam mogłem też wrzucać linki partnerskie i od każdego sprzedanego kursu blog Fandroid otrzymywał prowizję. Nie było to dużo cebulionów, ale zawsze miły dodatek.

W Dniu Informatyka wszystkim programistom i administratorom życzymy wielu sukcesów zawodowych.

Aby ułatwić Wam zdobywanie kolejnych szczebli kariery, do końca dnia każde szkolenie online na platformie educativo.pl możecie zacząć za połowę ceny!

W przypadku Educativo nie ma możliwości dołączania linków afiliacyjnych, ale ty powinieneś być bardziej zadowolony. Promocja obejmuje wszystkie kursy i kod rabatowy obniża ich kwotę o 50%. Wystarczy w zamówieniu wpisać ten kod rabatowy 0806 lub skorzystać z tego odnośnika: https://educativo.pl/szkolenia/najnowsze/1/?p=bl-post&kupon=0806

Znajdziecie tam kursy dotyczące Androida, ale nie tylko. Z racji tematyki bloga, wspomnę właśnie o nich i na portalu możecie zakupić między innymi poniższe lekcje:

One comment

  • Igor N

    15 czerwca 2018 at 09:36

    Szkoda, że tak późno zauważyłem, bo chętnie bym skorzystał.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.