AplikacjeTutorialeOd czego zacząć programowanie aplikacji i gier na androida? Kursy w promocji!

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/programowanie-android-1024x751.jpg

Chcesz nauczyć się tworzenia gier na androida? Marzysz o tym, aby nauczyć się projektowania aplikacji i nie wiesz od czego zacząć? Portal Strefa Kursów ponownie udostępnił wiele ciekawych kursów dostępnych w promocji, które na pewno ułatwią ci wejście w nowe środowisko. Platforma cieszy się dobrą opinią i pomoże początkującym w projektowaniu i programowaniu gier czy aplikacji na androida. Jest to również okazja dla osób, które mają jakieś doświadczenie lub wiedzę, ale chcą je pogłębiać. Nauka programowania to również dobra okazja, by zdobyć nowe doświadczenie i dla wielu było też okazją do zmiany pracy, na lepszą oczywiście.

Możecie wejść bezpośrednio na stronę z promocjami lub wybrać coś z poniższych linków. Serwis chwali się promocjami do -85%, ale w przypadku tematu Androida nie ma aż tak potężnych obniżek. Największą promocją „potraktowano” Kurs Google Firebase – szybkie tworzenie aplikacji, który został przeceniony z 149 na 59 złotych. Warto jednak zobaczyć poniższe tytułu. Może wybierzesz coś dla siebie.

Dobre kursy do programowania aplikacji i gier na android

Tworzenie aplikacji na Androida dla nieprogramistów. To również jest możliwe i taki kurs znajduje się na stronie. Możesz nauczyć się tworzenia aplikacji na Androida w szybszym tempie. Tutaj jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie jest to zbyt rozbudowane rozwiązanie. Takie kursy nastawione są na „podstawowe podstawy”.

Moim zdaniem „zabawę” warto rozpocząć z materiałem Kurs Android – podstawy tworzenia aplikacjiDopiero później przejść do bardziej zaawansowanych treści. Wszystko jednak zależy od stopnia wtajemniczenia kupującego. Jeśli miałeś już kontakt z programowaniem, to pewnie lepiej ci będzie zacząć od kolejnych kroków. Warto zobaczyć spis treści konkretnego kursu i poznać darmowe próbki, które również są udostępniane.

W linkach znajduje się reflink. Za każdy zakup z powyższych linków otrzymuję prowizję. W przypadku twojego zakupu nic się nie zmienia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.