AplikacjeTutorialeChcesz zacząć przygodę z programowaniem na Androida? Zobacz promocje na kursy.

Portal Strefa Kursów ponownie udostępnił wiele ciekawych kursów, które na pewno ułatwią ci wejście w nowe środowisko. Jest to również okazja dla osób, które mają jakieś doświadczenie lub wiedzę, ale chcą je pogłębiać. Nauka programowania to również dobra okazja by zdobyć nowe doświadczenie i dla wielu było też okazją do zmiany pracy, na lepszą oczywiście. Możecie wejść bezpośrednio na stronę z promocjami lub wybrać coś z poniższych linków. Serwis chwali się promocjami do -85%, ale...
Maciej Kulesa3 czerwca 20188 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/programowanie-android-1024x751.jpg

Portal Strefa Kursów ponownie udostępnił wiele ciekawych kursów, które na pewno ułatwią ci wejście w nowe środowisko. Jest to również okazja dla osób, które mają jakieś doświadczenie lub wiedzę, ale chcą je pogłębiać. Nauka programowania to również dobra okazja by zdobyć nowe doświadczenie i dla wielu było też okazją do zmiany pracy, na lepszą oczywiście.

Możecie wejść bezpośrednio na stronę z promocjami lub wybrać coś z poniższych linków. Serwis chwali się promocjami do -85%, ale w przypadku tematu Androida nie ma aż tak potężnych obniżek. Największą promocją „potraktowano” Kurs Google Firebase – szybkie tworzenie aplikacji, który został przeceniony z 149 na 59 złotych. Warto jednak zobaczyć poniższe tytułu. Może wybierzesz coś dla siebie.

Tworzenie aplikacji na Androida dla nieprogramistów. To również jest możliwe i taki kurs znajduje się na stronie.  Możesz nauczyć się tworzenia aplikacji na Androida w szybszym tempie. Tutaj jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie jest to zbyt rozbudowane rozwiązanie. Takie kursy nastawione są na „podstawowe podstawy”.

Moim zdaniem „zabawę” warto rozpocząć z materiałem Kurs Android – podstawy tworzenia aplikacji. Dopiero później przejść do bardziej zaawansowanych treści. Wszystko jednak zależy od stopnia wtajemniczenia kupującego. Jeśli miałeś już kontakt z programowaniem, to pewnie lepiej ci będzie zacząć od kolejnych kroków. Warto zobaczyć spis treści konkretnego kursu i poznać darmowe próbki, które również są udostępniane.

W linkach znajduje się reflink. Za każdy zakup z powyższych linków otrzymuję prowizję. W przypadku twojego zakupu nic się nie zmienia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.