Wpis sponsorowanySmartfony Sony Xperia – zobacz, jakie modele powstały w 2019 roku

Paweł10 stycznia 20207 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/smartfony-xperia.jpg

Początek 2019 roku przyniósł zmianę w sposobie projektowania nowych telefonów przez Sony. Marka, znana do tej pory z dość konserwatywnego podejścia do kreowania smartfonów, wypuściła na rynek modele z panoramicznymi ekranami, których można na próżno szukać u konkurencji. Które modele telefonów Sony Xperia z 2019 roku są szczególnie godne polecenia? Poniżej 5 propozycji z różnych przedziałów cenowych.

 1. Sony Xperia 1

Wyróżnikiem Sony Xperia 1 na tle innych modeli telefonów jest 6,5-calowy ekran, wykonany w technologii OLED i utrzymany w proporcjach 21:9. Takie parametry sprawiają, że podczas oglądania filmów można poczuć się, jak w prawdziwym kinie! Telefon ma 6 GB pamięci RAM i procesor Snapdragon 855, co zapewnia mu płynne działanie. Sony Xperia 1 może poszczycić się również potrójnym aparatem (3 x 12 Mpix). Warto przy tym zaznaczyć, że telefon jest pyło- i wodoodporny.

2. Sony Xperia 10

Sony Xperia 10, podobnie jak Sony Xperia 1, został wyposażony w ekran o proporcjach 21:9, co zdecydowanie poprawia komfort oglądania filmów. Model ma 3 GB pamięci RAM, 64 GB wbudowanej pamięci i procesor Snapdragon 630, co stawia go na wysokiej pozycji wśród telefonów ze średniej półki cenowej. Do dyspozycji użytkowników jest również podwójny aparat o matrycach 13 i 5 Mpix oraz aparat przedni – 8 Mpix.

3. Sony Xperia XZ3

Flagowiec Sony Xperia XZ3 ma 4 GB RAM, 64 GB wbudowanej pamięci i procesor Snapdragon 845, co zapewnia mu płynne działanie. 6-calowy ekran o przekątnej 6 cali, ma zaokrąglone rogi, dzięki czemu telefon bardzo efektownie się prezentuje. Smartfon ma wprawdzie pojedynczy aparat o matrycy 19 Mpix, ale i tak jest w stanie robić imponujące zdjęcia. Bateria o pojemności 3300 mAh pozwala swobodnie użytkować sprzęt, a możliwość szybkiego ładowania umożliwia łatwo uzupełnić brakującą energię.

4. Sony Xperia XZ2 Compact

Jednym z telefonów Sony Xperia godnym polecenia jest model XZ2 Compact. To, co wyróżnia ten model to kompaktowe rozmiary, przy jednoczesnej, imponującej specyfikacji. Wewnątrz telefonu z ekranem o przekątnej 5 cali, znalazł się procesor Spandragon 845 i 4 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkowników jest również pojedynczy aparat – 19 Mpix. Ten wodoszczelny telefon Xperia, można dostać w tym sklepie: https://scentre.pl/shop/category/list?kategoria=telefony_xperia.

5. Sony Xperia XZ2 Premium

Zestawienie zamyka Sony Xperia XZ2 Premium ze Snapdragonem 845 i 6 GB pamięci RAM. To pierwszy na rynku model telefonu Xperia, z podwójnym aparatem – 19 i 12 Mpix. Na uwagę zasługuje również ekran o przekątnej 5,8 cala, z wyświetlaczem umożliwiającym wyświetlanie obrazów w technologii 4K.

Grafika: pixabay.com
Artykuł sponsorowany.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.